Gelinim Mutfakta Seher Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Kanal D'de bu hafta yayınlanacak bölümleri ile 6. kez dalya diyecek olan Gelinim Mutfakta'nın ilk günü başlıyor. Cuma günü gerçekleşen hafta finalinin ardından gözler bugüne çevrildi. Yeni hafta yeni yarışmacılar, gelin ve kaynana demek. Son bölümde yarışmaya veda eden Güllüzar Hanım'ın yerine Seher Özdemir kayınvalideler odasına geliyor. Peki, Gelinim Mutfakta Seher Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Televizyon 14.12.2020, 08:52 14.12.2020, 12:43 Burak ZİHNİ

Bu sezon yoluna Onur Büyüktopçu ile devam eden Gelinim Mutfakta'da yeni haftanın ilk günü yine büyük bir mücadeleye sahne olacak. Yeni hafta yarışmaya bir gelin ve kayınvalidenin katılması anlamına geliyor. Gamze Karademir ve kayınvalidesi Güllüzar Hanım'ın ardından kimlerin geleceği merak konusuydu. Yayınlanan fragmanda Seher Özdemir'in yarışacağı duyuruldu. İzleyiciler de kendisi hakkında araştırmalara başladı. Peki, Gelinim Mutfakta Seher Özdemir kimdir? Deaylar haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta Seher kimdir?

Bugünden itibaren gelinini diğer kayınvalidelerin eleştiri oklarından kalkan gibi korumaya çalışacak ve puanları ile birinciliğe oynayacak olan Seher Hanım, yemek konusunda uzman. Damak tadına göre vereceği puanlarla gelinini en üst sıraya yerleştirmek ve altınları almak istiyor. Gelinine de çok güveniyor. Çeyrek altın ve beş altın bileziği evine götürmek isteyen Seher Hanım'ın rakibeleri ise çok dişli. Performansı sabırsızlıkla bekleniyor. Kendisi ev hanımı. Hatay İskenderun'dan yarışmaya katılıyor.

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir


gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?