Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 Pazartesi puanları

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yeni hafta başladı. Birbirinden iddialı dört takımın amansız rekabetine sahne olan zorlu mücadelede yaşanacak yarış herkesi ekran başına kilitleyecek. Her anı lezzet savaşına dönüşecek programda bugün alınacak puanlar da merak konusu ve herkesi sabırsızlandırıyor. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.

Televizyon 11.04.2022, 13:46 11.04.2022, 14:07 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 Pazartesi puanları

Sunuculuğunu Nursel Ergin'İn üstlendiği ve dört takımın kıyasıya rekabetine sahne olan Gelinim Mutfakta'da yeni haftanın ilk günü ekranlara geliyor. Birbirinden iddialı takımların gün boyunca kendilerine verilen sürede birincilik için yarıştıkları zorlu maratonun ilk gününde yine nefesler tutulacak. Bugünden itibaren girişilecek mutfaklarda yapılcak yemekler ve kayınvalide odasındaki tartışmalar sonrası alınacak puanlar merak konusu. Tahinlebi ile birlikte altınların sahibinin kim olacağı da sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 Perşembe puanları haberimizde.


 

Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 Pazartesi puan durumu

Cuma günü yayınlanan geçen haftanın son bölümünde Miyase beş altın bileziği sahibi olarak beş altın bileziği koluna takmıştı. Bugün başlayan yeni maratonda yarışmacılar tahinlebi hazırlayarak birincilik mücadelesi verecek. Ardından Nursel Ergin ve kayınvalideler puanlarını verecek. Gelinim Mutfakta 11 Nisan 2022 Pazartesi puanları haberimizde olacak.

Elif: 


Yeşim:
Miyase: 
Damla: 


11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?