Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber İzle 28 Ağustos Cuma FOX TV

Türkiye'nin en çok izlenen ana haber bülteninin yayınlandığı FOX TV'de yine hem ülke hem de dünya gündemi ekranlara taşınmaya devam ediyor. Birçok konudaki son dakika gelişmelerini ve yeni haberleri izleyicilerine aktaran FOX Ana Haber'de Gülbin Tosun yine ilgiyle seyredilecek. Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber 28 Ağustos Cuma izle linki haberimizde yer alıyor.

Televizyon 28.08.2020, 13:33 Burak Zihni
Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber İzle 28 Ağustos Cuma FOX TV

Fatih Portakal'ın istifası sonrasında ana haber sunuculuğuna geçen Gülbin Tosun bu akşam da izleyicilerin karşısına çıkıyor. Çok konuşulan isitfanın ardından hafta sonu haberlerinden hafta içine geçiş yapan güzel sunucu, bugün de yine hem Türkiye hem de dünya gündemindeki son dakika haberlerini sunacak.Tosun'un yine reyting sıralamasında da üst basamaklarda yer alması bekleniyor. Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber 28 Ağustos Cuma izle linki haberimizde yer alıyor.Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber - 28 Ağustos izle

Reyting sıralamasında birçok diziyle yarışan ve Türkiye'nin de en çok izlenen ana haber bülteni olan FOX Ana Haber'de Gülbin Tosun yine adından söz ettirecek. Gündemin değerlendirildiği ve izleyicilere en objektif şekilde aktarılmaya çalışıldığı haber kanallarından biri olan FOX TV'yi izlemek çok kolay. İnternet üzerinden pek çok seçenek bulunuyor. Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber'i 28 Ağustos Cuma günü izlemek isteyenler kanalın internet sitesinden canlı yayına erişim sağlayabilirler.


Gülbin Tosun kimdir?

Gazeteci, muhabir, televizyon programcısı ve sunucusu, Fox Ana Haber Hafta Sonu Sunucusu. 1978 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi mezunu. Üniversite yıllarında sağladığı üstün başarı ile TRT spikerlerinden eğitim alma şansını yakalayan sayılı öğrenci arasında yer aldı.

Gülbin Tosun, 1995 yılında ülkemizin ilk haber kanalı olma özelliğini taşıyan Kanal E ekranlarında, haber spikerliği ve aynı zamanda muhabirlik yaptı. 1999 yılında Show TV ekranlarına geçti. Show TV’de Reha Muhtar’ın haber ekibinde yer alarak, o dönem Show TV’de gece haberlerini hazırlayan ve sunan isim oldu. Tuncay Özkan ile Fatih Altaylı’nın kendisine getirdiği teklifi değerlendiren Gülbin Tosun, 2000 yılında Kanal D ekranlarında spikerlik ve sunuculuk yapmaya başladı.


Başarılı sunucu, 2001 yılında eğitimini tamamlamak için Londra’ya gitti. Bir süreliğine Londra’ya yerleşen Gülbin Tosun,2001 yılında Londra Türk Radyosunda haber programı hazırlamaya ve sunmaya başladı. Aynı zamanda dünya tarafından tanınan haber ajansı, Reuters Haber Ajansı’nda stajını tamamlamayı başardı. 2003 yılında ise Londra School of Business Studies Marketing’ten mezun olmuştur.

Eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönen Gülbin Tosun, 2006 yılında SKY Türk kanalına geçti. SKY Türk ekranlarında sabah haberleri kuşağı aracılığı ile izleyicisiyle buluşan Gülbin Tosun, bir süre bu kanalda sabah haberlerini sunmaya devam etti.

2010 yılında Fox Ana Haber’e geçen Gülbin Tosun, hala aynı kanalda hafta sonu haberlerini sunmaktadır. Gülbin Tosun, 2011 yılında Demsa Grup yöneticisi olan Atıf Ün ile evlenmiştir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?