Güz Masalı 21. bölüm özeti ve fragmanı izle - 5 Eylül Cumartesi

Güz Masalı 21. bölüm özeti ve fragmanı izle - 5 Eylül Cumartesi
Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Güz Masalı'nda bugün de büyük bir heyecan var. Yeni bölüm merakla ve sabırsızlıkla bekleniyor. Akşam saatlerinde hikayesi ile fark yaratan ve binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yapım yine ilgiyle izlenecek. Güz Masalı 21. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Güz Masalı oldu. Dizi 20.50-21.00'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 21. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Güz Masalı 21. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Güz Masalı 21. bölüm özeti

Canvi arabanın önüne taş getirirken araba bir anda bulunduğu yerden kurtulur ve uçurumdan yuvarlanmaya başlar. Viraj da bu sahneyi uzaktan izliyor ve Canvi diye bağırıyor. Canvi Geta diye bağırırken ayağı bir taşa takılır ve kafasını çarparak bayılır. Araba kayalıklara çarparak yanar. Viraj gözlerini hastanede açarken arabanın nasıl yandığını hatırlar ve harekete geçer. Hemşireler onu durdurmaya çalışırne Viraj Unniyal’e Canvi’yi sorar. Unniyal ne yazık ki onlar öldü der ve Canvi’nin mangalsutarsını ona verir. Viraj şok olur. Canvi bayıldığı yerde gözlerini açar ve o dehşetli anları hatırlayarak Geta’nın adını haykırır. Unniyal Viraj’ı morga götürür. Viraj tamamen yanmış cesedin boyunu elleriyle ölçer. Unniyal Canvi’nin ailesini karşılar ve onun öldüğünü söyler. Viraj cesedin yanmış olduğunu söylerken ailesi paramparça olur. Canvi ise polislerin geldiğini görüne gizlenir. Onlara Viraj’ın adamları olabileceği için güvenemez. Yürüyerek bir yere gitmeye karar verir. Viraj Unniyal’e cesedi incelediğini ve Canvi’nin cesedine göre daha küçük olduğunu söyler. Ayrıca parmağında yüzük olmadığını söyler. Unniyal DNA için yanmış cesetten örnek aldığını belirtir. Ertesi gün Unniyal DNA sonucu ile Viraj’a gelir. Unniyal yanmış cesedin Canvi’ye ait olduğunu söyler. Viraj testi kontrol eder ve yere çöker. Daha sonra cesedin yanına gider ve onu terk edemeyeceğini haykırır. Canvi ise en güvendiği isim olan Rana’nın evindedir. Canvi ailesi ile görüşmek istediğini söyler. Viraj’ın ailesine zarar vereceğinden korkuyordur. Doktor Rana onu durdurur ve Viraj’ın sadece bağlı olduğu kişilere zarar vereceğini, dolaysıyla ailesine zarar vermeyeceğini belirtir. Doktor biriyle konuşur ve cesede Geta yerine Canvi olarak onay verdiği için teşekkür eder. Doktor Rana Canvi’nin (Geta) cenaze merasimine Canvi ile birlikte gider. Canvi gizlenirken Doktor Rana Viraj’a gider ve Canvi’nin ailesine zarar vermenden korkuyorum der. Viraj sen beni daha tanıyamadın mı, Canvi olmadan ailesi umurumda bile değil der. Doktordan işlerine karışmamasını ister. Doktor arabasına gider ve Canvi ile konuşur. Canvi babasıyla görüşmekte ısrar edince Doktor Rana kabul eder. Canvi kafasını kapatıp yere bir şey düşürme bahanesiyle babasının ayaklarına dokunur. Babası Canvi sanki aramızda diye feveran eder. Viraj Canvi arabaya giderken o tarafa bakar. Onu görecekken araya bazı adamlar girer. Doktor Canvi’ye kalması için bir ev ayarlar. Doktor Rana Canvi’ya değişmesi gerektiğini ve bir süre ailesinden uzak durması gerektiğini söyler. bunun ailesi için iyi olacağını belirtir. Canvi saçlarını keser ve üzerine pembe sari giyer. Doktor onun isminin bundan sonra Sia olacağını bildirir. Güz Masalı 5 Eylül Özeti sona erdi.


Güz Masalı oyuncu kadrosu

Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.