Güz Masalı 49. bölüm özeti ve fragmanı izle - 4 Ekim Pazar izle

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Güz Masalı'nda bugün de büyük bir heyecan var. Yeni bölüm merakla ve sabırsızlıkla bekleniyor. Akşam saatlerinde hikayesi ile fark yaratan ve binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen yapım yine ilgiyle izlenecek. Güz Masalı 49. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde.

Televizyon 03.10.2020, 12:05 04.10.2020, 06:06 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Güz Masalı oldu. Dizi 22:30-22:50'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 46. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Güz Masalı 46. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Güz Masalı 49. bölüm özeti

Komal kaza gününden bahsederken Sia’yı bulduklarını ancak oğlunu bulamadıklarını söyler. Oğlunu bir kaç gün sonra cesedini başka bir yerde bulduklarını anlatır. Viraj hayretle anlatılanları dinliyor. Komal onlara sahte bir ölüm belgesi de gösterirken Sia için şimdi endişeli olmadığını, Ragav’ın çok iyi biri olarak gelinine bakacağını söyler. Viraj sinirlenerek oradan ayrılırken Komal da Ragav ve Sİa ile başbaşa görüşür.

Komal Viraj’ın hata yapmasını beklemeleri gerektiğini söylerken Ragav’dan yalan söylediği için özür diler. Ancak onun yardımı olmadan Viraj belasından kurtulamayacaklarını belirtir. Viraj sizin evliliğinizi asla kabul etmeyecek ve bu durum onun hata yapmasını sağlayacak. Viraj deli değil ama hem zeki hem de güçlü diyerek onları uyarır. Onu iyileştirmek hem kendisi hem de insanlık için gerekli, bu yüzden onun tutuklanarak tedavi edilmesi gerekir diye sözlerine devam eder. Viraj Unniyal’ı arar ve ondan evlilik videolarını Gayatri’ye göndermesini ister. 24 saat içinde bu evliliğin sona ereceğini söyler. Ragav ve Sia eve döndüklerinde Taşu Ragav’a Sia’nin onu Viraj ile aldattığını söyler. Ragav bu işi açıklayacağını söyleyerek konuyu değiştirmeye çalışır. Ancak Taşu onu ikna etmeye çalışıyor. Viraj’ı Sia’nın odasına giderken gören Komal ona kızar ve evli çiftleri yalnız bırakmasını ister. Ragav ce Canvi yatak odalarına girerler. Viraj öfkeden kuduruyor. Viraj Kriş’i odasına alır ve onunla yargıç oyunu oynamaya başlar. Ona zarar vermek üzereyken Ragav ve Janvi içeri girer ve Kriş’i kurtarırlar. Zavallı Kriş çok korktuğu için Ragav onu kucağına alır. Canvi Viraj’ı korkak olmakla suçlar. Viraj ne olduğunu anlayamadan Canvi ve Ragav odadan ayrılır. Viraj olanları nasıl bildiklerini düşünürken Unniyal’ı arar. Unniyal Viraj’ın konağında evliliğe dair hiç bir fotoğraf bulamadığını söyler. Eve geldiğinde her şeyin karıştırıldığını gördüğünü anlatır. Viraj bunu Komal’ın yaptığını düşünüyor. Gayatri Ragav ce Sia’nın evli olmadıklarını düşünüyor. Viraj gizlice Ragav’ın odasına girer ve yerdeki yatağı görünce mutlu olur. Viraj Gayatri’yi odaya götürür ve yerdeki yatağı gösterir. Gayatri şüphelerinde haklı olduğunu söyler Kahvaltı sırasında Sia ve Ragav’ın aile içinde bir kere daha evleneceklerini söyler. Ragav da 2 Eylülde evleneceklerini açıklar. Komal ve Gayatri düğün için davetiye örneklerine bakarlar. Viraj 2 Eylülde Canvi ile kendisinin evleneceğini söyler. Ragav ve Canvi birlikte Kriş’i banyo ettirirken Viraj çok sevdiği şarkı çalındığını duyar ve onların yatak odalarına girer. Ragav ve Canvi’nin mutlu seslerini banyoda duyan Viraj içeride Kriş’in olduğunu bilmeden sinirlenerek radyoyu parçalar. Viraj Ragav’ı arar ve onunla erkek erkeğe hesaplaşmak istediğini söyler. Ondan fabrikaya gelmesini ister. Ragav kabul eder. Canvi ona kiminle konuştuğunu sorar ancak Ragav bahane uydurarak yalan söyler. Güz Masalı 4 Ekim Özeti sona erdi.Güz Masalı oyuncu kadrosu

Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});