Güz Masalı 9. bölüm özeti ve fragmanı izle - 24 Ağustos Pazartesi

Güz Masalı 9. bölüm özeti ve fragmanı izle - 24 Ağustos Pazartesi
Kanal 7'de yepyeni bir Hint dizisi daha ekranlara geliyor. Akşam saatlerinde izleyicileri televizyona kilitleyecek olan Güz Masalı 9. bölümü ile yerini alıyor. Artık her gün yayınlanacak olan yapımın konusu ve oyuncuları da dikkat çekiyor. Haftanın her günü izleyicilerin karşısına çıkan ve büyük bir keyifle izlenen dizide bugün yaşaanacaklar da merak ediliyor ve öğrenilmek isteniyor. Daha önce Hindistan'da yayınlanması sebebiyle önceden neler olacağını da bilmek zor değil. Güz Masalı 10. bölüm özeti haberi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Güz Masalı oldu. Dizi 20.50-21.00'de yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 9. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Güz Masalı 9. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 Güz Masalı 9. bölüm özeti

Güz Masalı 9. Bölüm Janvi’nin mutfakta elinde bıçak olan bir kadın görüp korkmasıyla başlar. Korku içinde giderken Viraj gelir ve kadının eve hizmetçi olarak geldiğini söyler. Seni korkuttuğu için cezasını vereceğim deyince Janvi onu durdurur.

Ardından Viraj bayanı evdekilere tanıtıp adının Geta olduğunu söyler. Dadi daha sonra viraj’ın hizmetçiyi dövmek üzere olduğunu gördüğünü söyleyip Viraja çok mu sinirli yoksa sana da el kaldırıyor mu diye sorgular ama Janvi reddeder.

Dadi bunu anlamak için akşam yemeği sofrasında Viraj’ı kızdırmak için yemek döker, Viraj’ın peçetesiyle de temizleyip Viraj’a geri teslim eder. Viraj öfkesini kontrol edip ses çıkarmaz, Janvi de hemen temiz bir peçete verir. Viraj Dadi’yi eve bırakalım der ama Janvi Dadi’yi ikna edemez. Janvi’nin yürüyüş saati gelince alarm çalar, Dadi bu alarmlara artık gerek yok ben varım deyip Janvi’yi götürür. Viraj ise öfkeyle kalkıp Geta’ya onlara göz kulak ol diye tembihler.

Dadi Viraj’a karşı bir şey bulabilmek için dolabı karıştırıyordur ki Geta’nın geldiğini duyup gider. Bu sırada Sia’ya görücü gelir ama adam evlidir. Gelenler Sia’nın kimseyle evlenemeyeceğini söyleyip giderken babası merak etme kızım sana Viraj gibi bir eş bulacağım deyip teselli eder.

Dadi ise güvenlik görevlisi Tej’den bilgi almaya karar verir ama Tej artık orada çalışmıyordur. Orada çalışan görevliden Tej’in numarasını alır. Telefonu adamın eşi açar ve kocasından haber alamadığını poja gününden beri kayıp olduğunu söyler. Dadi kadının bahsettiği gün onu markette gördüğünü hatırlar.

Ardından telefonu görevliye teslim etmek için gittiğinde Viraj’ın orada olduğunu görüp şaşırır. janvi’nin babası Gangadar ile konuşmak istediğini evde telefon olmayınca görevliden aldığını söyler. Viraj ben sana daha iyi telefon alırım istersen deyip onu içeri götürür.

Viraj Janvi’ye dönüp Dadi ile ilgilen yoksa bizim ailemizi dert etmekten yakında hastalanacak diye iğneleyici bir şekilde konuşur. Ardından görevliye gider ve cezanı kendin ver deyip başını kapıya vurmasını söyler. Adamcağız korkudan başını kapıya defalarca vururken Viraj izlerken zevk alır. Bir süre sonra dur ve görevine geri dön diye emreder.

Dadi ise Viraj’ın hediye göndermesi sonrasında kesinlikle bu işin ardında bir şey var deyip Janvi’ye gider ve telefon konuşmasından bahseder. Janvi eşim sinirlidir evet ama kimseye zarar vermez der.

Dadi madem öyle kadını tekrar arayalım der ama kadın bu defa eşimin kaybolduğu falan yok der. Ayrıca ben daha önce bu kadınla konuşmadım diye de konuşmayı da inkar eder. Kadın telefonu kapatıp başına silah doğrultmuş olan adama evlatlarımı bırak ağzımı açmam der. Adam silahı indirir ve biraz da para verip çıkar. Hemen Viraj’ı arar ve emriniz yerine getirildi efendim diye bilgi verir.

Biraz sonra kapı çalar ve Janvi’nin ailesi yanlarında bir gençle eve gelir. Gangadar bu gencin Sia ile evleneceğini haber verir. Viraj’ın bu genci getirdiğini de ekler. Tam da bu sırada Viraj gelir ve düğünden sonra ofisimde işe başlayacak diye ekler. Dadi’ye dönüp düğün hazırlıkları için siz evinize gidin ki eksik bir şey olmasın düğün bitince yine gelirsiniz der.

Geta Dadi’nin valizini hazırlarken Viraj ile Rajeş (Sia ile evlenecek olan genç) sohbet eder. Rajeş bu drama nedeniyle kız arkadaşımla aram bozulmaz umarım deyince Viraj sinirlenir neredeyse tokat atacaktır ki kendini tutar, Rajeş de korkar.

Dadi ise valizi hazırlayan Geta’ya kızıp odadan çıkarır. Ardından Janvi için dua eder ve bu sırada bir telefon gelir. Arayan kişi kim olduğunu söylemeden Viraj’ın iyi biri olmadığını onun kötü biri olduğunu kanıtlayacak evde bir odanın olduğunu söyler. Dadi ne yapacağını şaşırır. Eline valizi alıp aşağı iner. Viraj elindeki valizi alır ve ben taşırım deyince Dadi bir şey unuttum deyip geri döner.

Viraj şüphelenirken Dadi merdivenden düşer.  Doktor yatak istirahati önerince Dadi burada kalabilir miyim der, Viraj ise çaresiz kabul eder. Dadi Viraj’ı inandırmak için eline bir put alır ve Viraj’in ne kadar iyi biri olduğunu göremedim affet diye dua eder. Janvi sevinirken Viraj da rahatlar.
Güz Masalı genel konusu

Viraj gittikten sonra Dadi hemen Canvi’ye gelir ve kemer izlerini sorar. Canvi sadece sivrisinek ısırığı deyip oradan uzaklaşır. Viraj evde Canvi’yi düşünüyor. Canvi de kocasını araması gerektiğini düşünür ancak Sia telefonda arkadaşıyla konuşuyordur. Diğer taraftan Viraj evi arıyor ancak telefonun meşgul olması onu sinirlendiriyor ve Canvi’nin yanına gitmeye karar veriyor. Bu sırada Canvi, kocasını arar. Viraj rahatlarken Canvi’den bir odaya gitmesini ve ona ninni söylemesini ister. Canvi söylediklerini yapar ve sayısız ninniden sonra onun uyumasını sağlar. Ertesi sabah Canvi en sevdiği şarkı ile uyanır. Karşısında elinde kahvaltı tabağı ile Viraj’ı görünce çılgına döner. Viraj disiplinin öneminden bahseder ve evlendiğinden beri hayatının çok değiştiğini söyler. Canvi gece bir hata yapmadığını umuyor. Tam bu sırada Siya içeri girer ve Canvi’ye çok şanslı olduğunu, Viraj’ın erken saatte gelerek muhteşem bir kahvaltı hazırladığını söyler. Siya ile şakalaşan Viraj Canvi’nin elini tutar. Siya ayrılırken Canvi o geceyi düşünerek elini ondan çeker. Viraj karı koca arasında yaşananların aralarında kalmasını ister. Ona kahve verir ve içmesini ister. Canvi’nin annesi poja için çağırdığında Canvi izin isteyip çıkar. Viraj onu durdurur ve senin için gerçek Tanrı benim diyerek sadece onun için dua etmesini ister. Poja sırasında Viraj karısının önünde oturur ve her zaman kocası olması için ondan dua etmesini ister. Canvi aarti sırasında kendine yapılan işkenceleri düşünüyor. Canvi’nin annesi onu bir kere daha çağırır. Viraj şimdi gidip diğer Tanrı için dua edebilirsin diye onu gönderir. Dadi Viraj’ın gerçeğini ortaya çıkaracak tek gücün Tanrı olduğunu düşünerek dua ediyor. Canvi gelince annesi neden bu kadar geç kaldığını sorar. Canvi geçiştirirken Dadi gözlerindeki hüznü ne zaman anlatacaksın diye sorar. Bu sırada Sanjay bir avukatla gelir. Viraj son derece huzursuz olur. Avukat, Gangard’la tanışmak ister. Avukat Gangard’a çalıştığı şirkete dava açmasını ister. Ancak bu şekilde kurtulacağını söyler. Sanjay da Canvi’den görüşünü sorunca Viraj çılgına döner. Not: Güz Masalı dizisi umarım bu şekilde devam etmez. Sapkın bir adam ve işkencelerine maruz kalan zavallı bir kadın. 6 bölümden bu yana bu konu devam ediyor ve şimdiden sıkılmaya başladım. Güz Masalı 21 Ağustos Özeti sona erdi.


Güz Masalı oyuncu kadrosu

Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati Bhava
Yönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan
Yapımcı: Vishal Vivek, Taruni Mathur
Senaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal
Oyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.