İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 11 Mayıs 2022 Çarşamba izle FOX TV

Türkiye'nin en çok izlenen sabah haberleri programı olarak ekranlardaki yerini alan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ülke gündemini ve dünyadaki gelişmeleri seyircilere aktaran başarılı sunucu İsmail Küçükkaya sıcak haberleri de anbean takip ederek seyircilerle paylaşıyor. Hafta ortasında da ilgiyle takip edilecek programı izlemek isteyenler araştırmalarda bulunuyor. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 11 Mayıs 2022 Çarşamba izle alternatifleri haberimizde.

Televizyon 11.05.2022, 07:30 Burak ZİHNİ
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 11 Mayıs 2022 Çarşamba izle FOX TV

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 11 Mayıs 2022 Çarşamba canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 11 Mayıs Çarşamba yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 
 
Çalar Saat 11 Mayıs Çarşamba FOX TV İzle

Hafta içi her sabah 08:00'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?