İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 21 Nisan 2022 Perşembe izle FOX TV

Türkiye'nin en çok izlenen sabah haberleri programlarından biri olan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat yeni güne merhaba diyor. Milyonları ekran başına kilitleyen deneyimli sunucu bugün de ülke ve dünya gündemini izleyicilerine aktaracak, sıcak gelişmeleri anbean takip ederek konuk veya konuklarını ağırlayacak. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 21 Nisan 2022 Perşembe izle FOX TV alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 21.04.2022, 07:44 Burak ZİHNİ

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 21 Nisan 2022 Perşembe canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 21 Nisan Perşembe yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 
 
Çalar Saat 21 Nisan Perşembe FOX TV İzle

Hafta içi her sabah 08:00'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?