İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 25 Nisan 2022 Pazartesi izle FOX TV

FOX TV'nin sevilerek seyredilen sabah haberleri programı İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat yeni haftasındaki ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ülke ve dünya gündemini izleyicilerine aktaran İsmail Küçükkaya yine milyonları ekran başına kilitlenecek. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 25 Nisan 2022 Pazartesi izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Televizyon 25.04.2022, 07:24 Burak ZİHNİ
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 25 Nisan 2022 Pazartesi izle FOX TV

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 25 Nisan 2022 Pazartesi canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 25 Nisan Pazartesi yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 
 
Çalar Saat 25 Nisan Pazartesi FOX TV İzle

Hafta içi her sabah 08:00'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?