İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 30 Ekim Cuma izle FOX TV

Türkiye'nin sabah saatlerinde en çok izlediği haber kuşağını yıllardır ekranlara taşıyan İsmail Küçükkaya sıcak gelişmelerle karşınızda. Dünden sabaha yansıyanları ve yeni günü etkileyecek gelişmelerle seyircisiyle buluşan Küçükkaya yine ilgiyle izlenecek. Çalar Saat 30 Ekim Cuma canlı yayın izle linki haberimizde.

Televizyon 30.10.2020, 06:06 06.04.2021, 07:40 Burak ZİHNİ

FOX TV'de siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında.İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 30 Ekim 2020 Cuma canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 30 Ekim Cuma yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 
 


Çalar Saat 30 Ekim Cuma FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 08:00'de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?