Kefaret 1. bölüm reyting sonuçları! Dizi izlendi mi tutar mı?

FOX TV'de bu akşamdan itibaren izleyicilerin karşısına çıkacak olan Kefaret, FOX TV'nin pazar günlerindeki reyting kozu olacak ve birincilik mücadelesi verecek. Oyuncu kadrosu vesenaryosuyla iddialı bir giriş yapmak isteyen yapımın ilk gündeki sonuçları da çok önemli. Peki, Kefaret dizisi 1. bölüm reyting sonuçları nasıl? Dizi izlendi mi tuar mı? İşte detaylar...

Televizyon 22.11.2020, 08:48 26.11.2020, 08:23 Burak ZİHNİ

Uzun süre Savaşçı'nın liderliğe oturmasına tanıklık ettiğimiz FOX TV ekranlarında Öğretmen tutunamamış ve geride kalan hafta final yaparak yayın hayatını sonlandırmıştı. Dizinin yerine bu akşam ilk bölümü ile yayınlanacak olan Kefaret geliyor. Yayınlanan fragmanlarıyla beklentinin yükseldiği yapımda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur baş rolleri paylaşıyor. İzleyiciler de ilk günün yansımasını merak ederek araştırıyor. Peki, Kefaret dizisi 1. bölüm reyting sonuçları nasıl? Dizi izlendi mi tuar mı? İşte detaylar...

Kefaret 1. bölüm özeti

Bir kasaba lisesinde öğretmenlik yapan ve doktor kocası Ahmet ve iki küçük çocuğu ile mutlu bir hayat sürdüren Zeynep’in rüya gibi yaşamı kızının ortadan kaybolması ile bir anda cehenneme dönecektir. Zeynep bir bir elindeki her şeyi yitirirken İstanbul’dan atanan başarılı genç komiser Sinan sayesinde umudunu asla yitirmeyecek ve hayata sımsıkı tutunma gücü bulacaktır. Kızını bulabilmek için her yolu denemesine rağmen bir sonuca ulaşamayan Zeynep sonunda çılgınca bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalır. 

Kefaret dizisi oyuncuları 

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un paylaştığı dizide Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Kefaret 1. bölüm reyting sonuçları

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Kefaret 1. bölümü ile yayınlandı. Reyting sıralamasında da zirveye oynamak amacında olan yapımın işi ise çok zor. Çetin ceviz rakipleri bulunuyor. Menajerimi Ara, Masterchef Türkiye ve Çok Güzel Hareketler 2'nin yanısıra Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu ve SHOW Ana Haber Hafta Sonu zirve adayları. Reyting sonuçları 10.15-10.30 arasında açıklanıyor. Sıralamanın belirlenmesinin ardından net bir fikir ortaya koyulabilir.

Yorumlar (1)
Türkan Çetinkaya 7 gün önce
Öncelikle zülfü livaneli ve yapım ve oyuncularını canı gönülden kutluyorum
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?