Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan ayrılıyor! Kemal Doğulu neden yok?

Daha önce İşte Benim Stilim'de jüri üyeliği üstlenen Kemal Doğulu, Doya Doya Moda'nın iki sezonunda da adından söz ettirmeyi başarmış ve izleyicilerden tam not alımştı. Başarılı isim hakkında ayrılacağı yönünde birçok haber basında yer almaya başladı. Peki, Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan ayrılıyor! Kemal Doğulu neden yok? İşte detaylar...

Televizyon 14.12.2020, 10:53 14.12.2020, 11:52 Burak ZİHNİ
Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan ayrılıyor! Kemal Doğulu neden yok?

Talya Prodüksüyon imzasıyla 2 sezondur TV8 ekranlarında yayınlanan Doya DOya Moda'nın ilk gününden itibaren jüri koltuğunda oturan Kemal Doğulu için ayrılık iddiaları magazin gündemini salladı. Banu Noyan, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu ile çalışan Doğulu'nun programa veda edeceği söylentileri sonrası binlerce hayranı durum hakkında araştırmalarda bulunmaya başladı. Peki, Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan ayrılıyor! Kemal Doğulu neden yok? İşte detaylar...

Kemal Doğulu neden ayrılıyor?

Doya Doya Moda'nın en çok konuşulan isimlerinden biri olan ve yakışıklılığı ile de genç kızların hayranlık beslediği Kemal Doğulu hakkındaki bu flaş gelişme gündeme taşındı. Sivri yorumları ile zaman zaman çıkışlar yapsa da seyircilerin çok sevdiği bir isim olan Doğulu ile ilgili olarak ayrılacağı yönündeki dedikoduların ardından koltuğunun da boş kalacağı öne sürüldü. Ayrıca ünlü ismin, kanalın sahibi olan Acun Ilıcalı'nın yeni dizi/film/program platformu Exxen için ayrılacağı konuşuluyor. Doğulu’nun yerine kimin geleceği ise henüz netlik kazanmış değil.

kemal doğulu

Kemal Doğulu kimdir?

Kuaför ve pop ve elektronik müzik şarkıcısı Kemal Doğulu, 14 Ekim 1979 tarihinde dünyaya geldi. Beş kardeşin en büyüğü olan Kemal Doğulu, 12 yaşında Mersin'de bağladığı kuaförlük mesleğini sürdürüyor. Neslihan Atagül ile çekildiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaşan Kemal Doğulu, oyuncu Kadir Doğulu'nun da abisi. 

Lise eğitimi sonrasında Urfa, Harran Üniversitesi‘nde Pazarlama Bölümü’nü kazanan Kemal Doğulu Kuzeni Zeki Doğulu’nun İstanbul‘da Kuaför dükkanında kariyerinin ilk adımlarını attı. Saç tasarımları yapan Doğulu, zamanla makyaj da yapmaya başladı. Zamanla yaptığı saç tasarımlarını ve makyajları çekmeye başlayan Doğulu’nun fotoğrafları Elle dergisinde yayımlandı.
Hande Yener, Seda Sayan, Sıla, Kutsi, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil, Demet Akalın gibi isimlerin imaj danışmanlığını yapan Doğulu, fotoğraf çekimine ve klip yönetmenliğine de davam etti.

Hande Maxi adlı singlelın fotoğrafçılığını üstlendi ve böylece tanınmaya başladı. 2014 Temmuz ayında İstanbul, Nişantaşı'nda bir kuaför salonu açtı.
Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter‘in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı. “İşte Benim Stilim” yarışmasıyla üne kavuşan Kemal Doğulu, 2016 yılında merdivenlerden düşerek yaralanmışı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı yorumlar yapılan Kemal Doğulu, uzun süren sessizliğini 25 Kasım 2019’da başlayan Doya Doya Moda yarışmasıyla bozdu.

Kemal Doğulu bir dönem kendisinin jüriliğini yaptığı yarışmalardan birinde tanıştığı Özden Cerrahoğlu ile ilişki yaşamıştı. Moda yarışmasıyla adını duyurduktan sonra Kemal Doğulu ile aşk yaşayan Özden Cerrahoğlu, ilişkisi bittikten sonra Hande Yener'in eski nişanlısıyla el ele görüntülendi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?