Konuşanlar 65. bölüm izle - Konuşanlar 2. sezon 65. bölüm Youtube tek parça full izle

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterisi olmayı sürdüren Konuşanlar'da yepyeni bir hafta daha ekranlardaki yerini alıyor. Hasan Can Kaya'nın sunumuyla izleyicilerin karşısına çıkan başarılı yapım yine kahkaha tufanına sahne olacak. izleyiciler de komedi dolu anlara tanıklık etmek üzere araştırmalarda bulunuyor. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 64. bölüm Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Televizyon 30.04.2022, 08:45 30.04.2022, 09:04 Burak ZİHNİ
Konuşanlar 65. bölüm izle - Konuşanlar 2. sezon 65. bölüm Youtube tek parça full izle

Youtube'da yakaladığı başarı sonrasında EXXEN'e transfer olan Konuşanlar'ın yeni bölümü izleyicilerle buluşuyor. Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın yaptığı ve milyonlara ulaşarak herkesi güldürdüğü talk show bugün de yine kahkaha tufanına sahne olacak. Pera'ya gelen misafirlerin anlattıklarıyla ve sorulara verdikleri cevaplarla şekillenecek yayın ilgiyle seyredilecek. Batırma ve fantazi sorularına verilecek yanıtların gündem dahi oluşturduğu ve zaman zaman eleştiri oklarını yönelttiği program bu hafta da yine ilgiyle seyredilecek. Kaya'nın adını tahtaya yazacağı 5-6 konuşanın söyleyecekleri de programın daha da güzelleşmesini sağlayacak. Her anı gülme garantili bir haftanın daha ekranlara geleceği Konuşanlar seyredilmek üzere araştırılıyor. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 65. bölüm Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce bu bölüm nasıldı? Görüşlerinizi bekliyoruz.


 

Konuşanlar 64. bölümde neler yaşandı?

Yarından sonra EXXEN'de yer alacak olan Konuşanlar'ın geçen haftaki bölümünde Roza, Buracan, Mehtap, Aleyna, Aygün ve Hami gösteriye damga vurmayı başarmıştı. Ünlü rapçi Tankurt Manas'ın katıldığı haftada yine herkes gülmeye doydu. Roza'nın okul anısı, Aleyna'nın Türkiye - ABD arasındaki seyahatleri, Hami'nin kaş fantazisi ve Aygün'ün güzelliği en çok akılda kalanlar arasındaydı.

konuşanlar gizem


konuşanlar rabia

Konuşanlar 2. sezon 65. bölümde neler olacak?

Bu gece yarısından sonra EXXEN'de izleyicilerin karşısına çıkacak olan Konuşanlar'ın yeni bölümü yine bomba gibi. Kızının doğması nedeniyle dövme yaptırmak isteyen bir konuşan, eşi ile kendi baş harflerini de birleştirerek ADS yazdırmaya karar verdi ama Adana Demirspor olduğunun farkında değildi. Eski sevgilisinin kış aylarında ayakkabı giydirmesinin alında farklı nedenler olduğunun farkına varamayan bir konuşan herkesi güldürdü. Kiloyla döviz alıp satan konuşan da salonı gülmekten kırıp geçirdi.


Konuşanlar 2. sezon 65. bölüm izle

Dİjital içerik platformu EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. Kendinize göre oluşturacağınız paketlerde ödemenizi yaparak Konuşanlar ve diğer tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?