Konuşanlar 70. bölüm izle - Konuşanlar 70. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

HAP Film Yapım imzasıyla her hafta cuma günleri EXXEN'deki yerini alan Konuşanlar yine izleyicilerin karşısına çıkıyor. 3 Haziran 2022 Cuma tarihinde 70. bölümüyle yayınlanacak olan başarılı yapım yine birçok komik anları da beraberinde getirecek. Renkli konuklar anlattıkları olayları, verdikleri cevapları ve batırma ile fantazi hikayeleri ile herkesi güldürecek. Bunun için de çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek izlenmek isteniyor. Bir saatlik dopdolu bir programı izlemek için araştırmalarda bulunanlar için tüm alternatifler haberimizde. Konuşanlar 70. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle seçeneklerini bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Televizyon 02.06.2022, 07:14 Burak ZİHNİ
Konuşanlar 70. bölüm izle - Konuşanlar 70. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

Youtube'da yakaladığı başarı sonrasında EXXEN'e transfer olan Konuşanlar'ın yeni bölümü izleyicilerle buluşuyor. Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın yaptığı ve milyonlara ulaşarak herkesi güldürdüğü talk show bugün de yine kahkaha tufanına sahne olacak. Pera'ya gelen misafirlerin anlattıklarıyla ve sorulara verdikleri cevaplarla şekillenecek yayın ilgiyle seyredilecek. Batırma ve fantazi sorularına verilecek yanıtların gündem dahi oluşturduğu ve zaman zaman eleştiri oklarını yönelttiği program bu hafta da yine ilgiyle seyredilecek. Kaya'nın adını tahtaya yazacağı 5-6 konuşanın söyleyecekleri de programın daha da güzelleşmesini sağlayacak. Her anı gülme garantili bir haftanın daha ekranlara geleceği Konuşanlar seyredilmek üzere araştırılıyor. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 70. bölüm Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce bu bölüm nasıldı? Görüşlerinizi bekliyoruz...


Konuşanlar 69. bölümde neler yaşandı?

Yarından sonra EXXEN'de yer alacak olan Konuşanlar'ın geçen haftaki bölümünde Berna, Buse, Yağmur, Gizem, Şevval, Onur Güven, Ferit ve Ali 1 saatlik gösteriye damga vurdu. Şevval, 22 yaşında kaymak nedeniyle ağladığını söyleyince olanlar oldu. Berna, Buse, Yağmur ve Gizem de yine anlattıklarıyla herkesi güldürdü. Onur Güven müzisyen olduğunu ve albümünün çıkacağını anlattı. Ferit ve Ali de yine adından söz ettirenler arasındaydı.

konuşanlar gizem


konuşanlar rabia

Konuşanlar 2. sezon 70. bölümde neler olacak?

Bu gece yarısından sonra EXXEN'de izleyicilerin karşısına çıkacak olan Konuşanlar'ın yeni bölümü yine bomba gibi. Bir konuşanın ünlülere evine duşakabin dizaynı yapması Hasan Can'ın diline takıldı. Bir konuşan da evlilik teklifi arefesinde yaşadıkları da yine salonu gülmekten geçirdi. Başarılı komedyen bir çift adayını da gözüne kestirerek onları markaja aldı. Ayrıca Seda Dadaşova da gösteride. 


Konuşanlar 2. sezon 70. bölüm izle

Dİjital içerik platformu EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. Kendinize göre oluşturacağınız paketlerde ödemenizi yaparak Konuşanlar ve diğer tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?