Konuşanlar 73. bölüm izle - Konuşanlar 73. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

HAP Film Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile EXXEN'de milyonlara ulaşmayı sürdüren Konuşanlar'ın yeni haftası sabırsızlıkla bekleniyor. Her cuma günü Hasan Can Kaya'nın Pera'daki konuklarıyla kahkaha tufanına çevirdiği programın yeni bölümü izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Birbirinden komik anların yaşanacağı gösteride sandalyesinden veya sahneden anı anlatıp soru cevaplayacak katılımcılar herkesi güldürecek. Seyirciler de yeni bölümü izlemek üzere araştırmalarda bulunuyor. Konuşanlar 73. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde.

Televizyon 23.06.2022, 10:44 Burak ZİHNİ
Konuşanlar 73. bölüm izle - Konuşanlar 73. bölüm EXXEN, Youtube tek parça full izle

Youtube'da yakaladığı başarı sonrasında EXXEN'e transfer olan Konuşanlar'ın yeni bölümü izleyicilerle buluşuyor. Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın yaptığı ve milyonlara ulaşarak herkesi güldürdüğü talk show bugün de yine kahkaha tufanına sahne olacak. Pera'ya gelen misafirlerin anlattıklarıyla ve sorulara verdikleri cevaplarla şekillenecek yayın ilgiyle seyredilecek. Batırma ve fantazi sorularına verilecek yanıtların gündem dahi oluşturduğu ve zaman zaman eleştiri oklarını yönelttiği program bu hafta da yine ilgiyle seyredilecek. Kaya'nın adını tahtaya yazacağı 5-6 konuşanın söyleyecekleri de programın daha da güzelleşmesini sağlayacak. Her anı gülme garantili bir haftanın daha ekranlara geleceği Konuşanlar seyredilmek üzere araştırılıyor. EXXEN Konuşanlar 2. sezon 73. bölüm Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sizce bu bölüm nasıldı? Görüşlerinizi bekliyoruz...
 


Konuşanlar 72. bölümde neler yaşandı?

Yarından sonra EXXEN'de yer alacak olan Konuşanlar'ın geçen haftaki bölümünde Yağmur, Berit, Almaz, Feyyaz, Oğuz ve Murat ön plana çıkmıştı. Özellikle Yağmur'un anlattıklarıyla şampiyonluğu kazanması sonrasında binlerce kişi kendisi hakkında araştırmalarda bulundu ve bilgi sahibi olmak istedi. Berit ismi ile çok konuşuldu. 

konuşanlar gizem


konuşanlar rabia

Konuşanlar 2. sezon 73. bölümde neler olacak?

Bu gece yarısından sonra EXXEN'de izleyicilerin karşısına çıkacak olan Konuşanlar'ın yeni bölümünün fragmanı henüz paylaşılmadı. Normal şartlarda salı veya çarşamba günü yayınlanan kısa görüntüler bu hafta yoktu. Yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda çok sayıda kişi bilgi sahibi olmak üzere internette araştırmalarda bulunuyor. Haber program yayınlanmadığı takdirde güncellenecek ve bilgi eklenecektir.


Konuşanlar 2. sezon 73. bölüm izle

Dİjital içerik platformu EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. Kendinize göre oluşturacağınız paketlerde ödemenizi yaparak Konuşanlar ve diğer tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?