Konuşanlar Aleyna kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen talk showu Konuşanlar'ın 2. sezonundaki 64. bölümü yayınlandı. Birbirinden komik anların yaşandığı gösteri bu hafta da yine izleyenler gülmeye doyamadı. Pera'ya konuk olarak anılarını anlatan ve soruları yanıtlayan isimler arasında Aleyna da vardı. Kızıl saçlarıyla dikkat çekmeyi başaran genç konuşan ile ilgili birçok sorgulama yapılıyor ve bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Konuşanlar Aleyna kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 22.04.2022, 07:00 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Aleyna kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen talk showu Konuşanlar'ın 2. sezonundaki 64. bölümü yayınlandı. Birbirinden komik anların yaşandığı gösteri bu hafta da yine izleyenler gülmeye doyamadı. Pera'ya konuk olarak anılarını anlatan ve soruları yanıtlayan isimler arasında Aleyna da vardı. Kızıl saçlarıyla dikkat çekmeyi başaran genç konuşan ile ilgili birçok sorgulama yapılıyor ve bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Konuşanlar Aleyna kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.Konuşanlar Aleyna kimdir?


Bugün yayınlanan 2. sezonun 64. bölümünde sahneye çıkan isimlerden biri olan Aleyna aslen Malatyalı. Amerika'da 2 sene eğitim aldı ve yazılım mühendsiliği bölümünü bitirdi. Ümraniye'de bir şirkette çalışıyor ve Amerika'ya gidip geliyor. California'da aldığı eğitim ve devamlılığı konusunda Hasan Can Kaya kendisine yönelik çok espiri yaptı. Genç konuşan bir dönem listesine 64 flört eklediğini ve birisi ile buluştuğunda diğerine yakalandığını anlattı. Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Aleyna

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?