Konuşanlar Aslı Bekiroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve oynadığı diziler

Hasan Can Kaya'nın sunumu ve renkli konuklarının katılımı ile EXXEN ekranlarında yayınlanmaya devam eden Konuşanlar 68. bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Zaman zaman ünlü isimleri de ağırlayan başarılı yapımın ikinci yarısına katılan oyuncu Aslı Bekiroğlu anlattıklarıyla herkesi güldürmeyi başardı. Kendisi hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Konuşanlar Aslı Bekiroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve oynadığı diziler haberimizde.

Televizyon 20.05.2022, 06:54 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Aslı Bekiroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve oynadığı diziler

Hasan Can Kaya'nın sunumu ve renkli konuklarının katılımı ile EXXEN ekranlarında yayınlanmaya devam eden Konuşanlar 68. bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Zaman zaman ünlü isimleri de ağırlayan başarılı yapımın ikinci yarısına katılan oyuncu Aslı Bekiroğlu anlattıklarıyla herkesi güldürmeyi başardı. Kendisi hakkında da çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Konuşanlar Aslı Bekiroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve oynadığı diziler haberimizde.Konuşanlar Aslı Bekiroğlu kimdir?

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Süheyla Bekiroğlu’dur. Lise eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazanmıştır ve mezun olmuştur. Bir zamanlar popüler olan “Vine” isimli sosyal medya platformunda çektiği kısa videolar ile ünlenmiştir. Daha sonrasında rol aldığı dizi projeleri ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Küçük yaşlardan beri oyunculuğa ilgi duyan Aslı Bekiroğlu, ilk oyunculuk deneyimini TRT ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” isimli dizide “Ayça” rolü ile yaşamıştır. Bu dizinin ardından 2015 yılında “Adı Mutluluk” ve 2016 yılında “Gülümse Yeter” isimli dizilerde rol almıştır. Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı “Jet Sosyete” isimli komedi dizisinde “Melike” karakterine hayat vermiştir. Aslı Bekiroğlu bu dizide Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Hasibe Eren, Cengiz Bozkurt ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimlerle birlikte rol almıştır. Aşk hayatında ise Aslı Bekiroğlu, sevgilisi Can Koçkan ile birlikteliğine devam etmektedir.

 

 

Yıl        Yapım 

2013    Beni Böyle Sev           

2015    Adı Mutluluk    

2016    Gülümse Yeter           

2016    İkimizin Yerine           


2017    Yol Arkadaşım Bahar 

2018    Dudullu Postası         

2018    Jet Sosyete    

2019    Benim Tatlı Yalanım  

2020    Jet Sosyete    

2021    Yetiş Zeynep  

2021    Aşkım Bahardı Bahar 

2022    Maske Kimsin Sen?   

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?