Konuşanlar Filiz Akın (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Hasan Can Kaya'nın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkan Konuşanlar'ın yeni bölümü 10 Haziran 2022 Cuma günü EXXEN'deki yerini aldı. Yine birbirinden komik anlara sahne olan gösteride birçok kişi adından söz ettirirken bazıları sandalyeden kimi de sahnede güne damga vurdu. Onlardan biri de Filiz oldu ve kendisi hakkında çok sayıda kişi araştırmalarda bulunuyor. Peki, Konuşanlar Filiz Akın (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 10.06.2022, 06:08
Konuşanlar Filiz Akın (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Hasan Can Kaya'nın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkan Konuşanlar'ın yeni bölümü 10 Haziran 2022 Cuma günü EXXEN'deki yerini aldı. Yine birbirinden komik anlara sahne olan gösteride birçok kişi adından söz ettirirken bazıları sandalyeden kimi de sahnede güne damga vurdu. Onlardan biri de Filiz oldu ve kendisi hakkında çok sayıda kişi araştırmalarda bulunuyor. Peki, Konuşanlar Filiz Akın (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.Konuşanlar Filiz Akın kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri olarak göze çarpan Filiz gösteriye erkek arkadaşı Koray ile geldi. Saçları birbirine benzeyen çift 1.5 senedir birlikte. Boyu 1.77 metre olan güzel konuşan yüzde 100 burslu. Annesi hemşire, babası doktor. Adının Filiz Akın'dan geldiği tahmin ediliyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Filiz kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?