Konuşanlar Gabriel kimdir? Gabriel Ferit Sason Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterisi Konuşanlar'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden komik anlara sahne olan programda bugün adından en çok söz ettiren isimlerden biri de Gabriel oldu. Yakışıklı isim tipi, dövmeleri, küpeleri ve kendine özgüveni ile Hasan Can Kaya'nın da dikkatini çekti. Kendisi hakkında da araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Konuşanlar Gabriel kimdir? Gabriel Ferit Sason Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 08.04.2022, 07:40 08.04.2022, 07:56 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Gabriel kimdir? Gabriel Ferit Sason Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterisi Konuşanlar'ın yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden komik anlara sahne olan programda bugün adından en çok söz ettiren isimlerden biri de Gabriel oldu. Yakışıklı isim tipi, dövmeleri, küpeleri ve kendine özgüveni ile Hasan Can Kaya'nın da dikkatini çekti. Kendisi hakkında da araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Konuşanlar Gabriel kimdir? Gabriel Ferit Sason Instagram hesabı haberimizde.Konuşanlar Gabriel kimdir?


Bu haftanın adından en çok söz ettiren konuşanlarından biri olan Gabriel Ferit Sason kendi markasına sahip. Nişanlı. Gösteriye de nişanlısıyla geldi. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda gönüllü eğitmenlik yaptı. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Giysi bölümünden mezun oldu. Altınyıldız, Mono, Orka Holding'de çalıştı. Instagram hesabı @gabrielferitsason'dur.

Konuşanlar Gabriel

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?