Konuşanlar Ghost (Emrah) (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

HAP Film Yapım imzasıyla izleyenlerin karşısına çıkan Konuşanlar'ın yeni bölümü yayınlandı. Birbirinden komik anların yaşandığı programda birçok konuk adından söz ettirecek cevaplar verip anılarını anlattı. Her saniyesinde seyredenleri gülmekten kırıp geçiren talk showun ilk konuğu ise Emrah oldu. Kardeşi ile stüdyoya gelen genç konuşan hakkında araştırmalarda bulunuluyor. Konuşanlar Ghost (Emrah) (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 10.06.2022, 05:54 10.06.2022, 06:47
Konuşanlar Ghost (Emrah) (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

HAP Film Yapım imzasıyla izleyenlerin karşısına çıkan Konuşanlar'ın yeni bölümü yayınlandı. Birbirinden komik anların yaşandığı programda birçok konuk adından söz ettirecek cevaplar verip anılarını anlattı. Her saniyesinde seyredenleri gülmekten kırıp geçiren talk showun ilk konuğu ise Emrah oldu. Kardeşi ile stüdyoya gelen genç konuşan hakkında araştırmalarda bulunuluyor. Konuşanlar Ghost (Emrah) (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.Konuşanlar Ghost (Emrah) kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri olarak tahtaya yazılan Emrah programa Almanya'dan katıldı. Toplamda 14 sene tanıdığı eşi ile 7 yıl evli kalan gurbetçi konuşan şu an bekar. Kardeşi bir markanın pazarlama ve reklam departmanında çalışıyor. Dövmeleri ile dikkat çeken Emrah'a Hasan Can Kaya 'Meksika karteli' diye takıldı. Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Ghost (Emrah) kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?