Konuşanlar Hazal kimdir? Hazal Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok izlenen talk showu Konuşanlar 66. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Yeni haftasında da milyonları güldürmeye devam eden başarılı yapımda sahneye çıkan isimler de dikkat çekmeyi başardı. Onlardan biri de Hazal'dı. Özellikle cinsel yaşam hakkındaki sözleriyle çok konuşulacak gibi gözüküyor. Kendisiyle ilgili de internette birçok sorgulama gerçekleştirilecek. Peki, Konuşanlar Hazal kimdir? Hazal Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Televizyon 06.05.2022, 10:35 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Hazal kimdir? Hazal Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok izlenen talk showu Konuşanlar 66. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Yeni haftasında da milyonları güldürmeye devam eden başarılı yapımda sahneye çıkan isimler de dikkat çekmeyi başardı. Onlardan biri de Hazal'dı. Özellikle cinsel yaşam hakkındaki sözleriyle çok konuşulacak gibi gözüküyor. Kendisiyle ilgili de internette birçok sorgulama gerçekleştirilecek. Peki, Konuşanlar Hazal kimdir? Hazal Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde yer alıyor.Konuşanlar Hazal kimdir?


Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri olmayı başaran Hazal veterinerlik yapıyor. Arkadaşlarıyla bir ortamda otururken etraftaki insanların cinsel yaşamına dair tahminler yürüttüğünü söyledi. Bu durum salondakileri coşturdu. Instagram hesabı bilinmemektedir.

konuşanlar gizem

konuşanlar rabia

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?