Konuşanlar Koray (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen talk showu Konuşanlar'da yeni bir hafta daha geldi çattı. EXXEN'de yayınlanan bölümleri ile milyonları ekran başına kilitleyen program bugün de izleyicileriyle buluştu. 2. sezonun 71. bölümünde Mehmet Demirkol'un da konuk olduğu gösteride birçok konuşan ön plana çıkmayı başardı ve Koray da onlardan biriydi. Peki, Konuşanlar Koray (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 10.06.2022, 06:03 10.06.2022, 06:09
Konuşanlar Koray (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen talk showu Konuşanlar'da yeni bir hafta daha geldi çattı. EXXEN'de yayınlanan bölümleri ile milyonları ekran başına kilitleyen program bugün de izleyicileriyle buluştu. 2. sezonun 71. bölümünde Mehmet Demirkol'un da konuk olduğu gösteride birçok konuşan ön plana çıkmayı başardı ve Koray da onlardan biriydi. Peki, Konuşanlar Koray (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.Konuşanlar Koray kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri olarak göze çarpan Koray 1.96 boyunda. Bahçelievler'de lise eğitimini tamamlayan genç konuşan şu an işsiz ve okuyor. Kızların lise önünden geçerken sürekli bağırdığını ve bunun da kabus gibi olduğunu söyleyen Koray'a Hasan Can Kaya 'Cennet gibi olayı nasıl anlatıyorsun' diye takıldı. Instagram adresi bilinmemektedir.


konuşanlar koray

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?