Konuşanlar Nazlı (68. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterilerinden biri olarak EXXEN ekranlarında yayınlanan Konuşanlar'ın 2. sezondaki 68. bölümü izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden renkli konukların ve ünlü isimlerin ağırlandığı programda bugün de katılımcılar anlattıkları olaylar ve verdikleri cevaplarla herkesi güldürmeyi başardı. Nazlı da onlardan biriydi. Sandalyede başlayan hikayeleri sahnede devam etti ve çok sayıda kişi hakkında araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Konuşanlar Nazlı kimdir? Kaç yaşında, ne işe yapıyor ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 20.05.2022, 07:10 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Nazlı (68. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterilerinden biri olarak EXXEN ekranlarında yayınlanan Konuşanlar'ın 2. sezondaki 68. bölümü izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden renkli konukların ve ünlü isimlerin ağırlandığı programda bugün de katılımcılar anlattıkları olaylar ve verdikleri cevaplarla herkesi güldürmeyi başardı. Nazlı da onlardan biriydi. Sandalyede başlayan hikayeleri sahnede devam etti ve çok sayıda kişi hakkında araştırmalarda bulunarak bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, Konuşanlar Nazlı kimdir? Kaç yaşında, ne işe yapıyor ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.Konuşanlar Nazlı kimdir?


Bugünün adından en çok konuşulan isimlerinden biri olarak gündeme gelen Nazlı 23 yaşında. Güvenlik görevlisi olarak çalışıyor. Instagram'da tanıştığı kişiye kaptırdığı paralarla herkesi güldürdü. Hasan Can Kaya da kendisine takılarak 'Şu kızı çıkmadan dolandırın' dedi. Genç konuşanın Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Nazlı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?