Konuşanlar Özsu kimdir? Özsu Toros kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

HAP Film Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar'ın 68. bölümü bugün yayınlandı. 20 Mayıs Cuma günü paylaşılan yeni bölüm yine milyonlarca kişiye ulaşırken gösteride sahneye çıkan veya sandalyelerinden cevap veren katılımcılar herkesi güldürmeyi başardı. O isimlerden biri de Özsu oldu ve güzelliği ile dikkat çekti. Kendisi hakkında da internette çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Konuşanlar Özsu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 20.05.2022, 06:42 20.05.2022, 06:51 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Özsu kimdir? Özsu Toros kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

HAP Film Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar'ın 68. bölümü bugün yayınlandı. 20 Mayıs Cuma günü paylaşılan yeni bölüm yine milyonlarca kişiye ulaşırken gösteride sahneye çıkan veya sandalyelerinden cevap veren katılımcılar herkesi güldürmeyi başardı. O isimlerden biri de Özsu oldu ve güzelliği ile dikkat çekti. Kendisi hakkında da internette çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, Konuşanlar Özsu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.Konuşanlar Özsu kimdir? 

Bugünün adından en çok konuşulan isimlerinden biri olarak gündeme gelen Özsu 28 yaşında. Yayın yönetmenliği yapıyor. En son TV100'de çalıştı. İstanbul'da yaşıyor. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler&Reklamcılık, Bahçeşehir Üniversitesi'nde Sinema&Televizyon ve İstanbul Aydın Üniversitesinde ise Radyo Tv Programlama bölümünde eğtim aldı. Aksesuar sattığı bir butiği de var. Instagram hesabı @ozsutoros'tur.

Konuşanlar Özsu TorosKonuşanlar Özsu Toros

Konuşanlar Özsu Toros

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?