Konuşanlar Selin kimdir? Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterisi olarak yayın hayatına devam eden Konuşanlar'ın 2. sezondaki 65. bölümü ekranlardaki yerini aldı. EXXEN'de milyonlara ulaşmayı başaran Hasan Can Kaya ve ekibi, konuklarıyla birlikte yine bir saatlik kahkaha tufanı yaşattı. Pera'ya gelerek talk showda konuşan isimler de merak konusuydu ve Selin onlardan biri olarak dikkat çekmeyi başardı. Peki, Konuşanlar Selin kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 29.04.2022, 09:46 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Selin kimdir? Instagram hesabı var mı

Türkiye'nin en çok seyredilen gösterisi olarak yayın hayatına devam eden Konuşanlar'ın 2. sezondaki 65. bölümü ekranlardaki yerini aldı. EXXEN'de milyonlara ulaşmayı başaran Hasan Can Kaya ve ekibi, konuklarıyla birlikte yine bir saatlik kahkaha tufanı yaşattı. Pera'ya gelerek talk showda konuşan isimler de merak konusuydu ve Selin onlardan biri olarak dikkat çekmeyi başardı. Peki, Konuşanlar Selin kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.Konuşanlar Selin kimdir?


Arkadaşı Şeyma ile gösteriye katılan ve anlattıklarıyla herkesi güldürerek Hasan Can Kaya'nın da zaman zamna takıldığı Selin, erkeklerin nezaketinden etkilendiğini söyledi. Başarılı komedyen de bu durumu tiye alarak 'Hayatım siz hayvanlarla mı yaşıyorsunuz?' sözleriyle nezaketin standart bir konu olduğunu dile getirdi. Planlama mühendisliği yapıyor ve baz istasyonlarının nereye kurulup ne kadar yatırım yapılacağına karar veren ekip içerisinde yer alıyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.
 

konuşanlar gizem

konuşanlar rabia

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?