Konuşanlar Sena (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Youtube'da yakaladığı seyircisiyle EXXEN'de de fırtınalar estiren Konuşanlar'ın 2. sezonu da tüm hızıyla devam ediyor. Başarılı yapımın 71. bölümü platforma eklendi. Hasan Can Kaya'yı izlemek, gülmek ve anılarını anlatmak için Pera'ya gelenler de güne damga vurdu. Onlardan biri de Sena'ydı ve mikrofonu alır almaz kendisinden söz ettirmeyi başardı. Konuşanlar Sena (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 10.06.2022, 06:32
Konuşanlar Sena (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Youtube'da yakaladığı seyircisiyle EXXEN'de de fırtınalar estiren Konuşanlar'ın 2. sezonu da tüm hızıyla devam ediyor. Başarılı yapımın 71. bölümü platforma eklendi. Hasan Can Kaya'yı izlemek, gülmek ve anılarını anlatmak için Pera'ya gelenler de güne damga vurdu. Onlardan biri de Sena'ydı ve mikrofonu alır almaz kendisinden söz ettirmeyi başardı. Konuşanlar Sena (71. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.Konuşanlar Sena kimdir?

Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri olarak göze çarpan Sena doktor. TUS'a hazırlanıyor. Erkek arkadaşı ile gösteriye geldi ve kısa süre içerisinde evlenmek istediğini söyleyince anlatılanlar herkesi güldürdü. Instagram hesabı bilinmemektedir.


Konuşanlar Sena kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?