Konuşanlar Şerife (68. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın üstlendiği ve konuklarıyla milyonları güldürmeyi başardığı Konuşanlar'ın 2. sezonundaki 68. bölüm bugün izleyicilerle buluştu. Başarılı yapım yine bir saatlik kahkaha tufanına dönüşürken katılımcılar da anlattıkları anılar, olaylar ve cevapladıkları sorularla dikkat çekmeyi başardı. O isimlerden biri de Şerife oldu. Genç kadın mikrofonu eline aldıktan sonraki yanıtlarıyla salondakileri ve ekran başındakileri güldürdü. Peki, Konuşanlar Şerife kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

Televizyon 20.05.2022, 06:58 20.05.2022, 07:15 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Şerife (68. bölüm) kimdir? Instagram hesabı var mı

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın üstlendiği ve konuklarıyla milyonları güldürmeyi başardığı Konuşanlar'ın 2. sezonundaki 68. bölüm bugün izleyicilerle buluştu. Başarılı yapım yine bir saatlik kahkaha tufanına dönüşürken katılımcılar da anlattıkları anılar, olaylar ve cevapladıkları sorularla dikkat çekmeyi başardı. O isimlerden biri de Şerife oldu. Genç kadın mikrofonu eline aldıktan sonraki yanıtlarıyla salondakileri ve ekran başındakileri güldürdü. Peki, Konuşanlar Şerife kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.Konuşanlar Şerife kimdir?


Bugünün adından en çok konuşulan isimlerinden biri olarak gündeme gelen Şerife bodyguardlık ve yakın korumalık yapıyor. Bunun yanı sıra naçllarda güvenlik biriminde yer alarak stat amirliği görevini üstleniyor. Önemli isimlere yakın korumalık yaptığını söyledi ancak kim olduklarını gizlilik ilkesi çerçevesinde anlatamadı. Instagram hesabı bilinmemektedir. Yanında boks eğitimi verdiği arkadaşıyla geldi.


konuşanlar şerife

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?