Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi Puan Durumu | Kim Birinci Oldu?

Türkiye'nin en iyi saç ve makyaj uzmanlarını bir araya getiren ve kıyasıya yarışmalarına sahne olan Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir hafta başlıyor. Hem de sürpriz 6 kişi ile. Birbirinden iddialı takımların yarışında en çok merak edilen kounlardan biri de alınacak olan puanlar. Peki Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 15.06.2020, 07:43 15.06.2020, 17:52 Burak ZİHNİ
Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi Puan Durumu | Kim Birinci Oldu?

SHOW TV ekranlarının sevilen yarışması Kuaförüm Sensin'de yeni bir haftaya daha merhaba deniliyor. Yarışamacılar kendilerine verilen sürede ellerinden gelenin en iyisini yaparak hem haftaya iyi bir başlangıç yapmak hem rakiplerine psikolojik üstünlük elde etmek hem de hafta sonundaki final için kendilerine avantaj sağlamak istiyorlar. Modellerin de daha fazla söz hakkı olduğu yarışmada alınacak her artı puan birinciyi ve elenecek üçlüyü belirleyebiliyor. Peki Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor.
 


Yeni jüri üyeleri geliyor!

Koronavirüs sonrasında bombaları üst üste patlatan Kuaförüm Sensin'de yepyeni üç jüri üyesi bugünden itibaren yarışmada yer alacak. Adnan Serter, Sebile Ölmez ve Muammer Ketenci'nin değerlendirmeleri ve yorumlarıyla renklenen programda artık Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Seçgün koltuğa oturmaya başlayacak. Yeni dönemde de renkli dakikaların geçmesi ve eğlencenin eksik olmayacağı konusunda düşünce hakim. Üçlünün bir önceki jüriye göre başarılı olup olmayacağını da süreç gösterecek. Kendilerini tanıttığımız habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

duygu eren kuaförüm sensin
 


Duygu Eren, İlker Şimşek ve Aydanur Yıldız katılıyor

Bilindiği üzere cuma günü gerçekleşen final sonrasında çok az bir farkla Öncü, Özlem ve Selen yarışmaya veda etmişti. Yerlerine gelecek isimler de merakla bekleniyordu. Yapılan açıklamaya göre Duygu Eren, İlker Şimşek ve model Aydanur Yıldız bugünden itibaren birincilik mücadelesi vererek 10 bin liranın sahibi olmaya çalışacak. Performansları da bir hayli merak ediliyor. Kuaförüm Sensin’de bugün kuaför Bilal Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Selver Güneş’ten oluşan birinci takım, kuaför Songül Yıldız, makyöz Yağmur Yıldız, model Mahsa (Melisa) Seyfizadeh’ten oluşan ikinci takım, kuaför İlker Şimşek, makyöz Duygu Eren, model Aydanur Yıldız’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Mustafa Batur, makyör Tuna Dede, model Su Sümeyye Engin’den oluşan dördüncü takım kostüm partisi saçı ve makyajı yapmak için yarışıyor.

kuaförüm sensin duygu eren


 

Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi kim birinci oldu?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 265. bölümünde büyük heyecan yaşandı Programın pazartesi gününde oluşan puan durumunu ve sıralamayı aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz. Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Kuaförüm Sensin Buse Şimşek

Bilal-Buse-Selver Puan
Pazartesi 10
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Özlem Aslan

Tunahan-Mustafa-Su Sümeyye Puan
Pazartesi 14
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Su Sümeyye Atlı Engin

Saadet-Songül-Melisa Puan
Pazartesi 14
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Melisa

İlker-Duygu-Aydanur Puan
Pazartesi 7
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma


kuaförüm sensin melisa seyfi

kuaförüm sensin songül yıldız

Kuaförüm Sensin Yağmur Yıldız

kuaförüm sensin songül

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?