Kuaförüm Sensin 23 Temmuz Perşembe [293. bölüm] Kim birinci oldu? Puan Durumu

Türkiye'nin en sevilen yarışmalarından biri olan Kuaförüm Sensin'in yeni gününde yine karşınızdayız. Birbirinden iddialı dört takımın yarıştığı programda hafta finaline bir kala heyecan dorukta. Alınacak her puan altın değerinde. Peki, Kuaförüm Sensin'de 23 Temmuz Perşembe kim birinci oldu? Puan durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 23.07.2020, 07:10 23.07.2020, 17:18 Burak Zihni

SHOW TV'nin öğle saatlerine renk getiren yarışması Kuaförüm Sensin'de adım adım hafta finaline doğru gidiliyor. Dört takımın 10 bin lira için mücadele ettiği programda puanlar birbirine çok yakın. Bu sebeple de hünerlerin sergilenmesi kadar psikolojik üstünlük de kurulması gerekiyor. Hata yapan geride kalıyor. Herkes adını zirveye yazdırmak için bugün de kıyasıya bir yarışın içine girecek. Dün yaşananların ardınan gözler bugüne çevrildi. Peki, Kuaförüm Sensin'de 23 Temmuz Perşembe kim birinci oldu? Kuaförüm Sensin Puan durumu haberimizde yer alıyor.

 

Çiğdem'in gözyaşları!

Kuaförüm Sensin'de geçen hafta sonunda elenen ancak pazartesi günü özel rica ile yeniden yarışmaya başlayan Çiğdem Çelik yeni takımı ile de istediği sonuçları alamadı. İlk iki günde toplanılan puanlarla elenmenin eşiğine gelen ekip dün 20 puan alsa da şu an için rakiplerinin gerisinde. Bu duruma çok sinirlenen ve yarışmadan gitmek istemediğini söyleyen güzel yarışmacı gözyaşları döktü. 

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik kimdir
 

Özlem Parlu stüdyoyu terk etti!

Yarışmaya katıldıkları günden bu yana aralarında zaman zaman elektriklenmeler ve gerginlikler yaşanan Özlem, Koray ve Engin bir kez daha tartıştı. Özlem kendisine yapılanlara tepki gösterirken Engin'e; 'Önce benle konuşmayı öğreneceksin' dedi. O sırada stüdyoya gelen Dilek de 'Sakin olun gençler' diye seslendi. İplerin kopma noktasına geldiği anlarda güzel model her şeyi kendi yaptığını belirtti. Engin ise kendisine sert tepki gösterdi. Başarılı kuaför; 'Sen burada biz ne istiyorsak onu yapmak zorundasın' diye çıkıştı. Koray Şanlı da Parlu'yu hedef aldı. Aralarında neredeyse birbirlerini yok sayan ifadeler kullanıldığı sırada Özlem Parlu stüdyoyu terk etti. Parlu daha sonra yayınladığı video ile barış mesajı verdi.
 

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik fotoğrafları
 

Tayfun, Serap ve Hazal'ın feci düşüşü

Yarışmaya geldikleri günden bu yana kalitelerini ortaya koyan Tayfun Ateşoğlu ve Serap Varol dünkü performansıyla hayal kırıklığı yaşattı. Günü 9 puanla kapatan ekip önemli bir avantajı da elinden kaçırdı. Eğer kalan iki günde işler istendiği gibi gitmezse birincilik zor gibi gözüküyor. Ancak iki deneyimli isim için sosyal medyada çok sayıda destek mesajı atılıyor. Hazal Fatma Fırat da kendileriyle iyi bir uyum yakaladı. Sonuç ne olursa olsun aralarında herhangi bir sorun yaşanmıyor.

Kuaförüm Sensin Eda Kozat fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Eda Kozat kimdir

kuaförüm sensin gül mammadova fotoğrafları

kuaförüm sensin gül mammadova kimdir


Kuaförüm Sensin 23 Temmuz Perşembe kim birinci oldu?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 293. bölümünde büyük heyecan yaşandı Programın pazartesi gününde oluşan puan durumunu ve sıralamayı aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz. Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu kimdir

Engin-Koray-Özlem Puan
Pazartesi 17
Salı 18
Çarşamba 18
Perşembe 12
Cuma

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Dilek-Aytekin-Banu Puan
Pazartesi 12
Salı 17
Çarşamba 14
Perşembe 16
Cuma

Kuaförüm Sensin Dilek Öz


Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?

Eda-Sedat-Çiğdem Puan
Pazartesi 10
Salı 6
Çarşamba 20
Perşembe 7
Cuma

Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu kimdir?


Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu fotoğrafları
 

Serap-Tayfun-Hazal Puan
Pazartesi 17
Salı 16
Çarşamba 9
Perşembe 15
Cuma


kuaförüm sensin ece acar bingöl

kuaförüm sensin ece acar bingöl

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdirkuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir

kuaförüm sensin ali ekim fotoğrafları

kuaförüm sensin ali ekim kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?