Kuaförüm Sensin 30 Temmuz Perşembe 298. bölüm puanları! Kim birinci oldu? Puan Durumu

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Kuaförüm Sensin'in yeni bölümü karşınızda. Dört takımın kıyasıya mücadelesinde adım adım hafta finaline doğru gidiliyor. Alınacak puanlar altın değerinde ve çok önemli. 10 bin lira adeta aslanın ağzında. Bu sebeple izleyiciler de gün sonunu merak ediyor. Peki, Kuaförüm Sensin 30 Temmuz Perşembe 298. bölüm puanları nasıl oluştu? Kim birinci oldu? İşte Kuaförüm Sensin puan durumu...

Televizyon 30.07.2020, 15:58 03.08.2020, 07:26 Burak Zihni

Gözde Kansu'nun sunduğu, Adnan Serter, Işıl Reçber, Bülent Ersoy ve Seçkin Süngüç'in jüri üyeliklerini yaptığı Kuaförüm Sensin'de yeni gün heyecanı başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların ve  takımların mücadelesinde artık sona doğru geliniyor. Yarın hafta finali var ve çarşambadan sonra bugün çok daha kritik ve önemli. Bu nedenle de kimse hata yapmak istemiyor. Dünkü kız isteme saç ve makyajından sonra bugün takımlar anime konseptinde yarışacak. Daha önce birkaç kez yapılan ve renkli tasarımlara sahne olan format bir hayli sevilmişti. Peki, Kuaförüm Sensin 30 Temmuz Perşembe 298. bölüm puanları nasıl oluştu? Kim birinci oldu? İşte Kuaförüm Sensin puan durumu...
 

Kuaförüm Sensin'de Dilek ile takım arkadaşları karşı karşıya!

Kuaförüm Sensin'in dün yayınlanan son bölümünde herkesi şoke eden anlar yaşandı. Daha önce aralarında birkaç kez elektriklenme yaşansa da takım halinde önemli işler çıkaran Dilek, Banu ve Aytekin bu kez hiç olmadığı kadar sertleşti. Adeta birbirlerine rest çeken takım arkadaşları arasında Dilek tekti, Aytekin ve Banu da karşı taraftaydı. Dilek yaşananları anlatırken Banu da ağladı ve kendisine tepki gösterdi. Aytekin de; 'Dilek'te oto kontrol yok' ifadelerini kullandı. Takım halinde yarışmaya devam eden üçlü 14 puan topladı.

Kuaförüm Sensin Gizem Ay fotoğrafları
 

Tayfun, Serap ve Çiğdem'den büyük bir adım!

Çarşamba günleri genelde haftanın portresini oluşturma açısından büyük önem taşıyor. Alınacak her puan finale direkt etki ettiğinden dolayı dün çok önemli sınav verildi. Salı gününü tam puanla tamamlayan Tayfun, Serap ve Çiğdem dün de 19 puan aldı. Yaptığı işlerle konuşulan Tayfun ve Serap'ın güzel modelle birlikte çalışmaya başlaması birinciliği de getirebilir. İki günde akınan tam ve tama yakın puanlar onları zirveye taşıdı. Üçlünün son iki gündeki performansı da merak konusu.

 

Kuaförüm Sensin Gizem Ay kimdir
 

Kuaförüm Sensin güncel puan durumu

Birbirinden iddialı dört takımın yarıştığı Kuaförüm Sensin'in güncel puan durumu da merak ediliyor. Yarışmacılar tek bir ekran üzerinden toplam puanları ve sıralamayı öğrenmek istiyor. Üç gün boyunca alınan puanlara göre ilk sırada Tayfun, Serap ve Çiğdem yer alıyor. Puanları 57. İkinci sırada ise 48 puanla Dilek, Aytekin ve Banu var. Üçüncü basamakta Engin, Özlem ve Koray bulunuyor. Puanları 47. Sonuncu durumda olan takım ise Kaan, Gizem ve Türkan. Onların da puanı 43.

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Çiğdem Çelik kimdir
 

Kuaförüm Sensin Türkan Övünç fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Türkan Övünç kimdir


Kuaförüm Sensin 30 Temmuz Perşembe kim birinci oldu?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 298. bölümünde büyük heyecan yaşandı Programın pazartesi gününde oluşan puan durumunu ve sıralamayı aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz. Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Berna Kanberoğlu kimdir

Engin-Koray-Özlem Puan
Pazartesi 17
Salı 17
Çarşamba 13
Perşembe 20
Cuma


Kuaförüm Sensin Hazal Fatma Fırat fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Hazal Fatma Fırat kimdir?
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Dilek-Aytekin-Banu Puan
Pazartesi 19
Salı 15
Çarşamba 14
Perşembe 8
Cuma

Kuaförüm Sensin Dilek Öz


Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?

Kaan-Türkan-Gizem Puan
Pazartesi 11
Salı 17
Çarşamba 15
Perşembe 13
Cuma

Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu kimdir?


Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu fotoğrafları
 

Serap-Tayfun-Çiğdem Puan
Pazartesi 18
Salı 20
Çarşamba 19
Perşembe 11
Cuma


kuaförüm sensin ece acar bingöl

kuaförüm sensin ece acar bingöl

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdirkuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir

kuaförüm sensin ali ekim fotoğrafları

kuaförüm sensin ali ekim kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?