Kuaförüm Sensin 6 Temmuz Pazartesi 280. bölüm kim birinci oldu? Puan Durumu

Türkiye'nin en şık, en tarz ve en stil yarışması Kuaförüm Sensin'de yepyeni bir hafta başlıyor. Hem de yeni yarışmacılarıyla. Cuma günü programa veda eden dört masanın ardından bugün tam 12 yeni isim yarışmadaki yerini alacak ve kıyasıya bir mücadeleye başlayacak. Peki Kuaförüm Sensin 6 Temmuz Pazartesi yayınlanan 280. bölümde kim birinci oldu? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Televizyon 06.07.2020, 07:43 06.07.2020, 16:53 Burak Zihni

Koronavirüs sonrasındaki bölümleri ile de izleyicileri ekran başına kilitleyen Kuaförüm Sensin'de jüri üyeleri değişmişti. Muammer Ketenci, Sebile Ölmez ve Adnan Serter'in yerine Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç gelmişti. Bu kez de yarışmacıların tamamı programdan ayrıldı. Yeni bir soluk getirmesi beklenen 12 yarışmacı bugünden itibaren 10 bin lira mücadelesi verecek. Elbette ilk gün çok önemli ve hafta finalini direkt olarak etkilemesi yönünden de kritik rolde. Bu sebeple takımlar hata yapmamak adına yarışacak. Peki Kuaförüm Sensin 6 Temmuz Pazartesi yayınlanan 280. bölümde kim birinci oldu? Kuaförüm Sensin Puan Durumu haberimizde yer alıyor.
 


Dört yeni takım katılıyor

Pazartesi gününden itibaren yarışmada yeni takımlar yer alacak. 10 bin lirayı kazanabilmek için uğraş verecek olan dört ekibin mücadelesi nefes kesecek. Kuaförüm Sensin'de Aytekin Hamiş, makyöz Dilek Öz, model Banu Teker’den oluşan birinci takım, kuaför Engin Yılmaz, makyör Koray Köybaşı, model Özlem Parlu’dan oluşan ikinci takım, kuaför Ali Ekim, makyöz Ece Bingöl, model Almila Kuruoğlu’ndan oluşan üçüncü takım ve kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Şule Makaroğlu’ndan oluşan dördüncü takım Bülent Ersoy saçı ve makyajı yapmak için yarışıyor.

Kuaförüm Sensin Özlem Parlu kimdir?

Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları
 

Gözler onların üzerinde

Bugün başlayan büyük rekabette iki takım daha önce bu platformda yarışarak tecrübe kazanmış isimler. Serap Varol ve Tayfun Ateşoğlu ile Aytekin Hamiş ve Dilek Öz Kuaförüm Sensin'de bir süre hünerlerini sergilediler. Bu sebeple de daha avantajlılar. En azından psikolojik anlamda rahat gelecekler. Bunun da performanslarını olumlu etkilemesi muhtemel. Diğer iki takım ilk defa yarışacak ancak onlar da kendilerine güveniyor. Kıyasıya yarışta hangi ekip bugünü bitirecek?

kuaförüm sensin şule makaroğlu

kuaförüm sensin şule makaroğlu
 

Kuaförüm Sensin 6 Temmuz 2020 Pazartesi kim birinci oldu?

SHOW TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin'in 280. bölümünde büyük heyecan yaşandı Programın pazartesi gününde oluşan puan durumunu ve sıralamayı aşağıdaki tablolardan öğrenebilirsiniz. Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 

Engin-Koray-Özlem Puan
Pazartesi 14
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Serap Varol kimdir
 

Kuaförüm Sensin Serap Varol fotoğrafları

Dilek-Aytekin-Banu Puan
Pazartesi 13
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Dilek Öz


Kuaförüm Sensin Dilek Öz

Kuaförüm Sensin Banu Teker fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Banu Teker kimdir?

Ece-Ali-Almila Puan
Pazartesi 10
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma

Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu kimdir?


Kuaförüm Sensin Almila Kuruoğlu fotoğrafları
 

Serap-Tayfun-Şule Puan
Pazartesi 11
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma


kuaförüm sensin ece acar bingöl


kuaförüm sensin ece acar bingöl

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş fotoğrafları

Kuaförüm Sensin Aytekin Hamiş kimdirkuaförüm sensin koray şarklı kimdir

Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz fotoğrafları


Kuaförüm Sensin Engin Yılmaz kimdir

kuaförüm sensin ali ekim fotoğrafları

kuaförüm sensin ali ekim kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});