Kuaförüm Sensin'de Özlem Parlu, Engin Yılmaz ve Koray Şarklı fırtınası

Bugün yayınlanan 294. bölümünde haftanın finaliyle izleyicilerinin karşısına çıkan Kuaförüm Sensin'in birincisi açıklandı. Geçtiğimiz hafta birinciliği elde eden Özlem Parlu, Engin Yılmaz ve Koray Şarklı yine mutlu sona ulaştı.

Televizyon 24.07.2020, 21:21 Burak Zihni
Kuaförüm Sensin'de Özlem Parlu, Engin Yılmaz ve Koray Şarklı fırtınası

Türkiye'nin en iddialı kuaförleri, makyaj uzmanları ve modellerinin yarışına sahne olan Kuaförüm Sensin'de bugün bir hafta daha geride kaldı. Dört takımın kıyasıya mücadelesinde bir ekip 10 bin liranın sahibi oldu. Bir diğeri ise elendi. Haftanın şampiyonluğunu yine Özlem Parlu, Engin Yılmaz ve Koray Şarklı kazandı. Geçtiğimiz hafta da birinciliği elde eden takım, tahtını da kaptırmadı.
 


Hem tartıştılar hem kazandılar

İki haftadır performansları çok iyi olan Özlem Parlu, Engin Yılmaz ve Koray Şarklı son günlerde zaman zaman gergin anlar yaşasa da bu yarışmadaki iş birliklerini hiç etkilemedi. Tartışmalara rağmen işlerini en iyi şekilde yapan üçlü iki haftada 20 bin lira ödül kazandı. Ancak bundan sonraki performansları da önemli olacak. Çünkü rakipleri onları geride bırakmak için daha da fazla çalışmak ve form ortaya koymak zorunda. Ayrıca pazartesiden gözler daha çok üzerlerinde olacak.

özlem parlu


 

Cübbe ile geldi teşekkür belgesi verdi

Son iki cumanın şampiyonu olan Engin, Koray ve Özlem'in bugünkü konseptleri de çok konuşuldu. Mezuniyet temalı bölümde okulu bitirmenin keyfimni çıkaran öürenciler temsil edildi. Giydiği mezuniyet cübbesi ile podyuma gelen ve jüriye teşekkür belgesi veren Özlem Parlu, altındaki mavi ve tüylü abiye ile de göz kamaştırdı. Takım bu tercihi ile 10 bin liraya giden adımı attı. Ayrıca Parlu'nun elbisesi Burak Öğet imzası taşırken ayakkabısı ise lizel.com.tr'den.

özlem parlu

 

Eda Kozat ve Sedat Hataloğlu elendi, Hazal Fatma Fırat çekildi

Birincinin açıklanmasının ardından Gözde Kansu sıralamayı da duyurdu. Buna göre ikinci sırada Dilek, Aytekin ve Banu yer aldı. Tayfun, Serap ve Hazal ise üçüncü oldu. Eda Kozat, Sedat Hataloğlu ve Çiğdem Çelik elendi. Son günlerdeki gergin tavırları ile dikkat çeken Çelik yarışmaya devam edecek. Sebebi ise Hazal Fatma Fırat'ın aldığı iş teklifi sebebiyle yarışmadan iznini istemesi ve Tayfun'un kendisini takımında görme talebinde bulunması. Çiğdem Çelik iki kez elendiği programda üçüncü haftayı da görmeyi başardı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?