Kuaförüm Sensin Ezgi Küçük kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Kuaförüm Sensin'de yeni bir ekip zorlu mücadeleye dahil edildi. Bu ifadenin sebebi ise Engin Yılmaz'ın talihsiz şekilde ayağını kırması sonucu takımıyla yarışmadan çekilmesi. Dün açıklanan olay sonrasında Özlem Parlu'nun yerine gelecek model de merakla bekleniyordu. O isim Ezgi Küçük oldu. Peki, Kuaförüm Sensin Ezgi Küçük kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 07.08.2020, 07:23 07.08.2020, 07:35 Burak Zihni
Kuaförüm Sensin Ezgi Küçük kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Birbirinden iddialı kuaförleri, makyaj uzmanları ve modellerin yarıştığı Kuaförüm Sensin'de yeni bir takım yarışmaya başladı. Engin Yılmaz'ın yaşadığı talihsiz kaza sonrasında takımıyla birlikte yarışmadan çekilme kararı alması sonrasında yepyeni üç kişi bu zorlu maratonda kendisini göstermek istedi. Kuaförüm Sensin ekibi de kendilerini kendilerini göstermeleri için fırsatı verdi. Engin ve Koray ile birlikte yarışan Özlem Parlu bugüne kadar önemli işler çıkarmıştı. Bir bakıma seviyeyi de yukarı çıkarmıştı. Yerine gelecek isim merak ediliyordu ve o model Ezgi Küçük oldu. Peki, Kuaförüm Sensin Ezgi Küçük kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 

Kuaförüm Sensin Ezgi Küçük kimdir?

Programın yeni modeli olan Ezgi Küçük hakkında araştırmalar da başladı. Güzelliği ile dikkat çeken yeni yarışmacı 21 yaşında. Programa İstanbul Üsküdar'dan katılıyor. Kına ve düğün organizasyonları yapıyor. Aynı zamanda asistanlık görevi de üstleniyor. Kendisinin Instagram'ı var ancak takip etmek isteyenler için onay vermesi gerekiyor. Profili gizli de diyebiliriz buna. Ezgi Küçük'ü @ezzggii_34'ten takip edebilirsiniz.


kuaförüm sensin ezgi küçük

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?