Maria ile Mustafa 16. bölüm tek parça Yotube izle | 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'de pazar akşamlarında başladığı yayın hayatında önemli izlenme oranları elde eden Maria ile Mustafa bugün de yerini alıyor. Kısa sürede sevilen ve binlerce izleyiciye ulaşan yapımda bu akşam da sabırsızlıkla bekleniyor. Maria ile Mustafa 16. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Maria ile Mustafa 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını yine bu sayfada bulabilirsiniz.

Televizyon 20.12.2020, 08:14 Burak ZİHNİ

ATV ekranlarında Maria ile Mustafa yine izleyicilerin karşısına çıkıyor. Son dönemde iddialı yapımlara bünyesinde yer veren ATV'nin, pazar günlerindeki kozu Maria ile Mustafa hafta boyunca sabırsızlıkla izlenmek isteniyordu. Bu sezon rakiplerini geride bırakmak isteyen kanalda bu akşam yeni bölüm heyecanı var. Yaşanacaklar izleyicileri ekran başına kilitleyebilir. Maria ile Mustafa 16. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Maria ile Mustafa 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını yine bu sayfada bulabilirsiniz.
 


Maria ile Mustafa 16. bölüm özeti

Görkem'in kumpası neticesinde Candemirlerin şirketine ait tırlarda uyuşturucu bulunmuş, Candemir erkekleri gözaltına alınmıştır. Bu kumpastan kurtulmaya çalışan Candemir Ailesi, hiç beklemediği kötü bir sürprizle karşılaşır. İtibarı zedelendiği için bu acıyla kalp krizi geçiren Kudret, hastaneden sağ salim çıkabilecek midir? Mustafa, Görkem'den şüphelenmeye başlamış, iz sürmektedir. Tam Görkem'e ulaşacakken Görkem'in yeni planı ne olacaktır? Maria, Görkem'i Nesrin'le beraber görür ve şüphelenmeye başlar. Ancak bu tanıklığın bedeli ağır olacaktır.

kuaförüm sensin Yalda Abolfathi


Maria ile Mustafa 16. bölüm full tek parça HD izle

Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Maria ile Mustafa 16. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Maria ile Mustafa'nın 6. bölümünü atv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

ismihan çetin


Maria ile Mustafa 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Kuruluş Maria ile Mustafa'nın 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında ve Instagram hesabı

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?