Masterchef Anıl İsmail Kutucu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Anıl İsmail Kutucu da bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Anıl İsmail Kutucu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 01.07.2022, 21:50 01.07.2022, 22:25 Burak ZİHNİ
Masterchef Anıl İsmail Kutucu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Anıl İsmail Kutucu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Anıl İsmail Kutucu olarak açıklandı. Peki, Masterchef Anıl İsmail Kutucu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Anıl İsmail Kutucu kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Anıl İsmail Kutucu 24 yaşında. 14 yaşından bu yana mutfakta. Ustalarından gördüğü şiddet nedeniyle önce mutfaktan çıkan ardından da turizm okuyup şimdi ise kendini ispat etmeye geldi. Instagram hesaı bilinmemektedir. 70 kilo vererek yeni bir görünüme sahip oldu.

Masterchef Anıl İsmail Kutucu 

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?