Masterchef Arife Güler kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Arife Güler da bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Arife Güler kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 02.07.2022, 21:30 Burak ZİHNİ
Masterchef Arife Güler kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Arife Güler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Arife Güler olarak açıklandı. Peki, Masterchef Arife Güler kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Arife Güler kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Arife Güler testen tonato yapmak üzere programa geldi. Almanya Münih'ten yarışmaya katılıyor. Muhasebecilik yapıyor. Yakın zamanda Türkiye'ye dönmek ve kendine bir mekan açmak istiyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Arife Güler

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?