Masterchef Baran Bodur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'de yayınlanan bölümleri ile binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Masterchef'te yeni günün yarışmacı adayları belli oldu. Bugün de yine son 16 arasına kalmak isteyen adaylar performanslarınıı sergileyecek. O isimlerden biri de Baran Bodur oldu. Peki, Masterchef Eren Baran Bodur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 22.07.2020, 21:13 22.07.2020, 21:17 Burak Zihni
Masterchef Baran Bodur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin yeni gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Baran Bodur oldu. Peki, Masterchef Baran Bodur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Baran Bodur kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Baran Bodur 23 yaşında. Öğrenci. Gastronımi bölümünde okuyor. Tezini yazdı ve mezun olmayı bekliyor. Trabzon'dan yarışmaya katılıyor. 
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?