Masterchef Bedirhan Koçak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'in fenomen yarışması Masterchef'te ön eleme süreci devam ediyor. İlk iki günün ardından düellelolar öncesi son performanslar sergilenecek ve ardından da ikinci zorlu süreç başlayacak. Son 16 içerisine kalmak isteyenlerden biri de Bedirhan Koçak oldu. Peki, Masterchef Bedirhan Koçak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 19.07.2020, 22:33 Burak Zihni
Masterchef Bedirhan Koçak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin üçüncü gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Bedirhan Koçak oldu. Peki, Masterchef Bedirhan Koçak kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Bedirhan Koçak kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresü bulunan Bedirhan Koçak, 23 yaşında. Aşçılık yapıyor.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138