Masterchef Ceren Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'in fenomen yarışması Masterchef'te ön eleme süreci devam ediyor. Yeni haftada düellelolar öncesi son performanslar sergilenecek ve ardından da ikinci zorlu süreç başlayacak. Son 16 içerisine kalmak isteyenlerden biri de Ceren Korkut oldu. Peki, Masterchef Ceren Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 20.07.2020, 21:19 Burak Zihni
Masterchef Ceren Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin dördüncü gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Ceren Korkut oldu. Peki, Masterchef Ceren Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Ceren Korkut kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Ceren Korkut, 20 yaşında. Antrenör. Aşçılık mezunu ama bir süre ara verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?