Masterchef Damla Taşpınar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Damla Taşpınar da bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Damla Taşpınar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 01.07.2022, 23:16 Burak ZİHNİ
Masterchef Damla Taşpınar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Damla Taşpınar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Damla Taşpınar olarak açıklandı. Peki, Masterchef Damla Taşpınar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Damla Taşpınar kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Damla Taşpınar 20 yaşında. Zonguldak'tan programa geldi. Instagram hesabı bilinmiyor. Daha önce yemek yarışmasına katılarak birincilik elde etti.

Masterchef Damla Taşpınar

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?