Masterchef Didem Devay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en iddialı şef adaylarının yarıştığı Masterchef Türkiye'de son 16 içerisine kalmak isteyen isimlerden biri de Didem Devay oldu. Guüzel yarışmacı adayı kendisine verilen sürede olumlu kararı aldırmak istiyor. Peki Masterchef Didem Devay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 20.07.2020, 20:46 Burak Zihni
Masterchef Didem Devay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin dördüncü gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Zeynep Sude Erdemir oldu. Peki, Masterchef Didem Devay kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.Masterchef Türkiye Didem Devay kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Didem Devay yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Oldukça fazla iş tecrübesi bulunan Devay Arnavut göçmeni. İstanbul Arel Üniversitesi'nden mezun oldu. İnşaat mühendisliğini bitirdi. Soyadını taşıyan aile şirketi de olmak üzere biçok yerde staj yaptı ve ardından iş hayatına atıldı. Şu an satın alma departmanında çalışıyor. Arnavutça ve İngilizce biliyor. Sinpaș Marina Ankara, Pelican Hill Batı Mahal, Sinpaș Finans Şehir, Skyland İstanbul, Sinpaș İș, Modern Corner, Nurol Life ve Monreve Evleri gibi projelerde yer aldı. Instagram hesabı @devaydidem'dir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?