Masterchef Duygu Tekin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Duygu Tekin de bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Duygu Tekin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 01.07.2022, 22:16 01.07.2022, 22:25 Burak ZİHNİ
Masterchef Duygu Tekin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Duygu Tekin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Duygu Tekin olarak açıklandı. Peki, Masterchef Duygu Tekin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Duygu Tekin kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Duygu Tekin 23 yaşında. Ankara'dan geliyor. Sokak yemeklerini çok sevdiği için Adana kebap yaptı. Bilgi ve birikimini katlayarak programdan birincilikle ayrılmak amacında. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Duygu Tekin 

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?