Masterchef Enes Karaca kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Enes Karaca da bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Enes Karaca kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 02.07.2022, 22:00 02.07.2022, 22:17 Burak ZİHNİ
Masterchef Enes Karaca kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Enes Karaca kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Enes Karaca olarak açıklandı. Peki, Masterchef Enes Karaca kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Enes Karaca kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Enes Karaca 32 yaşında. Aslen Kayserili. Et ve et ürünleri işi yapıyor. Abisinin teşvikleriyle programa katıldı Instagram hesabı @irlandali'dır.

Masterchef Enes Karaca

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?