Masterchef Eray Aksungur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'in fenomen yarışması Masterchef Türkiye'de ön elemeler devam ediyor. Son 16'ya kalmak isteyen yarışmacı adaylarının kıyasıya mücadelesinde her an çok kritik. Kendisini bir üst tura taşımak isteyen şef adaylarından biri de Eray Aksungur oldu. Peki Masterchef Eray Aksungur kimdir? Kaç yaşında, nereli, kariyeri ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 21.07.2020, 23:24 21.07.2020, 23:33 Burak Zihni
Masterchef Eray Aksungur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin beşinci  gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Eray Aksungur oldu. Peki, Masterchef Eray Aksungur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Eray Aksungur kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Eray Aksungur, 23 yaşında. Aşçılık yapıyor. Yarışmayı sürekli takip ettiğini ve bu sebeple katıldığını söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?