Masterchef Esra Tokelli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'de yayınlanan bölümleri ile binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Masterchef'te yeni günün yarışmacı adayları belli oldu. Bugün de yine son 16 arasına kalmak isteyen adaylar performanslarınıı sergileyecek. O isimlerden biri de Esra Tokelli oldu. Peki, Masterchef Esra Tokelli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 22.07.2020, 20:51 22.07.2020, 20:58 Burak Zihni
Masterchef Esra Tokelli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin yeni gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Esra Tokelli oldu. Peki, Masterchef Esra Tokelli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Esra Tokelli kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Esra Tokelli daha önce de Yemekteyiz'e katıldı. Sinem Hükümdar, Dilşad Atınçoğlu, Kezban Kaymaz ve Fahrettin Atalay ile birlikte birincilik mücadelesi verdi ve kazandı. Kendisi bekar. Ev yemekleri yapıp satıyor. İstanbul Fatih'ten Masterchef'e geldi.

masterchef esra tokelli

masterchef esra tokelli
 


Masterchef Türkiye Esra Tokelli Instagram hesabı

Güzel ve tecrübeli yarışmacının kendisine ait hesabı vardır ve kendisini binlerce takip etmektedir. Takipçi sayısını da giderek artırmaktadır. @esratokelli Instagram kullanıcı adıdır.


Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?