Masterchef Gülşah Suna kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Masterchef Türkiye'nin onlarca yarışmacı adayı arasında yer alan isimlerden biri de Gülşah Suna. Masterchef Türkiye'de yarışacak olan Gülşah Suna kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir? İşte detaylar...

Televizyon 18.07.2020, 21:36 Burak Zihni
Masterchef Gülşah Suna kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin ilgiyle izlenen yemek yarışması Masterchef Türkiye'de üçüncü sezon başladı. Yarışmacı adayları belirlendi ve son 16 arasında kalıcı olabilmek adına korakor bir mücadele verecek. O adaylardan bir ide Gülşah Suna. Güzelliği ile dikkat çeken Gülşah Suna hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Peki, Masterchef Gülşah Suna kimdir? Detaylar haberimizde.
 


Masterchef Türkiye Gülşah Suna kimdir?

Mutfakta hünerlerini sergileyecek Gülşah Suna 27 yaşında. 10 Ekim 1992 Üsküdar doğumlu. Lisede çocuk gelişimi özel eğitim okudu. Üniversitede de at antrenörlüğü eğitimi aldı. Asıl mesleği hipodromlara at yetiştirmek. Ayrıca havacılık üzerine özel bi şirkette çalışıyor. 3 yaşından beri yemek yaptığını söylüyor. Yemek yapmak ve yaptığı yemekleri insanların beğenmesi aldığım en büyük hazları arasında. Özgürlüğüne düşkün ve tüm gücümü yalnızlığımdan alıyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE GÜLŞAH SUNA FOTOĞRAFLARI

masterchef gülşah suna kimdir


Masterchef Hakkında

Ülkemizde yeni sezonu yayınlanacak olan programın tek sezonu Britanya’da 8 hafta sürüyor ve haftanın 4 günü yayınlanıyor. Öncelikle yarışma büyük emek ve efor gerektiriyor, ama elemelerde 2 jürinin hayli esnek olduğunu belirtelim. İlk 4 hafta elemeler haftası ve her bir haftaya farklı 6 yarışmacı konuk oluyor, her haftada içlerinden sadece 1si çeyrek finalist olarak 5. hafta çeyrek finalde yarışmaya hak kazanıyor. Peki 6. hafta ne oluyor? geri dönüşüm haftası olarak niteleyebileceğimiz bu haftada ilk 4 haftanın elenen yarışmacılarından en iyisi yarı finalist oluyor. 5. ve 6. haftanın galibi yarı finalistler, 7. haftada kozlarını paylaşır. 8. hafta finalde de yarışmanın MasterChef’ i belli olur.

MASTERCHEF TÜRKİYE SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR

MASTERCHEF TÜRKİYE MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR

MASTERCHEF TÜRKİYE DANILO ZANNI KİMDİR

TV8 tarihçesi
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138