Masterchef Hasan Berk Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin fenomen yarışması Masterchef yeni sezonuyla izleyenlerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı ve hamarat şef adaylarının yarışmacı olabilmek adına verdikleri mücadele yeniden ekranlara taşınmaya başladı. Hasan Berk Yıldırım da bir üst tura çıkabilmek adına jüri karşısındaydı. Peki, Masterchef Hasan Berk Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde.

Televizyon 01.07.2022, 22:33 01.07.2022, 23:09 Burak ZİHNİ
Masterchef Hasan Berk Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Hasan Berk Yıldırım kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Hasan Berk Yıldırım olarak açıklandı. Peki, Masterchef Hasan Berk Yıldırım kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.Masterchef Hasan Berk Yıldırım kimdir?

Yemeğinde tadım kaşığına dikket ederek elenmekten kurtulan Hasan Berk Yıldırım 19 yaşında. Aslen Sivaslı ama Beşiktaş'ta doğdu ve büyüdü. Finans öğrencisi. Kendisini geveze olarak adlandıran genç yarışmacı, Mehmet Şef'i rüyasında gördüğünü anlatıp herkesi güldürdü. Instagram hesabı @asan_berky'dır. Mehmet Şef'i konuşmalarıyla sinirlendirdi.

Masterchef Hasan Berk Yıldırım 

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?