Masterchef Kerem Arslan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'in fenomen yarışması Masterchef'te ön eleme süreci devam ediyor. Yeni haftada düellelolar öncesi son performanslar sergilenecek ve ardından da ikinci zorlu süreç başlayacak. Son 16 içerisine kalmak isteyenlerden biri de Kerem Arslan oldu. Peki, Masterchef Kerem Arslan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 20.07.2020, 23:09 Burak Zihni
Masterchef Kerem Arslan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin dördüncü gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Kerem Arslan oldu. Peki, Masterchef Kerem Arslan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Kerem Arslan kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresi bulunan Kerem Arslan, 24 yaşında. Çevresinin teşviki ile programa katıldı. Mutfağa ailevi sebeplerden dolayı ara verdi. Daha önce de katılma kararı almış ama özgüven sebebiyle çekinmiş. Bugün şeflerin karşısında önemli bir sınav verdi ve binlerce kişiye adını duyurdu. Instagram hesabı olup olmadığı bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?