Masterchef Mert Medetoğulları kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'in fenomen yarışması Masterchef'te ön eleme süreci devam ediyor. İlk iki günün ardından düellelolar öncesi son performanslar sergilenecek ve ardından da ikinci zorlu süreç başlayacak. Son 16 içerisine kalmak isteyenlerden biri de Mert Medetoğulları oldu. Peki, Masterchef Mert Medetoğulları kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 19.07.2020, 18:25 19.07.2020, 23:29 Burak ZİHNİ
Masterchef Mert Medetoğulları kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin üçüncü gününe gelindi. Bu akşam da izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Mert Medetoğulları oldu. Peki, Masterchef Mert Medetoğulları kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Mert Medetoğulları kimdir? 

Bu akşam Türkiye'nin önünde jüri karşısına çıkacak olan ve üçlü düelloya kalabilmek için beş dakika süresü bulunan Mert Medetoğulları, İstanbul'dan yarışmaya katılmaktadır. Üsküdar Üniversitesi'nde önlisans programında Elektronörofizyoloji bölümünde eğitim aldı. 


 

Masterchef Türkiye Mert Medetoğulları Instagram hesabı

Yeni sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olarak bu akşam kendisine verilen sürede en iyisini yapmak isteyen Mert Medetoğulları bir Instagram hesabına sahip. Kendisini 2 bin 326 kişi takip ederken 633 hesap da listesinde yer almaktadır. @mertmedetofficial profilinden takip edebilirsiniz.


masterchef mert Medetoğulları

masterchef mert Medetoğulları

masterchef mert Medetoğulları

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?