Masterchef Merve Çapar kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarında dün yeni sezona merhaba diyen ve ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkan Masterchef Türkiye'nin yarışmacı adayları belirlenmeye devam ediyor. Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı adaylar arasında Merve Çapar da bulunuyor. Kendisi jüri önüne geldikten sonra da araştırma konusu oldu. Peki, Masterchef Merve kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

Televizyon 18.07.2020, 23:26 18.07.2020, 23:56 Burak Zihni
Masterchef Merve Çapar kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı

Acun Ilıcalı'nın kanalı Tv8'de yayınlandığı her bölümle izleyenleri ekran başına kilitleyen ve reyting zirvesine oynayan Masterchef Türkiye'nin yeni sezonu başladı. Dün birçok yarışmacı kendi sıraları geldiğinde 5 dakikalık süre içerisinde hem yemeği hazırlamak hem de sunumla jüriyi etkilemek için ter döktü. Başvurular çok olunca şefler de ince eleyip sık dokuyor ve bu sebeple de karar vermek zor oluyor. Kendisini beğendirmek ve üçlü düelloya kalmak isteyen isimlerden biri de Merve Çapar. Peki Masterchef Merve kimdir? Kaç yaşında, nereli, fotoğrafları ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.
 


Masterchef Türkiye Merve Çapar kimdir? 

Bu akşam kendisini Türkiye'ye ispat etmek isteyen Merve Çapar yarışmaya İstanbul Çekmeköy'den katıldı. 29 yaşında. Sosyolog ve moda tasarımcısı.Kendisine ait bir de markası var. 

Masterchef Türkiye Merve Çapar Instagram hesabı

Yeni sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olarak bu akşam kendisine verilen sürede en iyisini yapmak isteyen Merve Çapar aktif bir Instagram hesabına sahip. Kendisini bin 662 kişi takip ederken 404 hesap da listesinde yer almaktadır. @mervecaparr profilinden takip edebilirsiniz.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?